+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 1996 e200 elegance

1996 e200 elegance

merhabalar aracımı yeni aldım. benzin ile baş etmek mümkün değil. brc nin hangi ürününü taktırmalıyım. yakıt tasarruffun ne kadar olur. aracın performansı değişir mi. bu konularda bilgi verirseniz sevinirim.

Cevap: 1996 e200 elegance

Aracınız yarı sıralı enjeksiyon sistemine sahip 4 silindirli arçlara önerdiğimiz MY-07 modeli uygulanacak.Sizi rahatsız edeck bir performans kayıbı yaşamazsınız.Sistemlerimiz ile lpg tüketiminiz litre olarak benzinden max.%15-20 daha fazla olur.Lpg tüketim hesabınızı bu duruma göre yapabilirsiniz.Anasayfada yeralan YETKİLİ SERVİSLERİMİZ linkinden size en yakın servisimizle irtibata geçerek; maliyet, ödeme seçenekleri ve referans araçlar konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Cevap: 1996 e200 elegance

Alıntı openeye Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhabalar aracımı yeni aldım. benzin ile baş etmek mümkün değil. brc nin hangi ürününü taktırmalıyım. yakıt tasarruffun ne kadar olur. aracın performansı değişir mi. bu konularda bilgi verirseniz sevinirim.
    Öncelikle çok güzel bir araç almışsınız hayırlı olsun.
    Brc Seq24 MY07 Plug-drive sistemini uyguluyoruz.
    Özellikle Mercedes konusunda 30 yıllık bir tecrübeye sahibim 10 yıldırda BRC 2A Mühendisliğin Gaziosmanpaşa bayisi olarak hizmet vermekteyiz.
    Tasarruf olarakda aracınız litre cinsinden benzine göre yaklaşık %10 civarında daha fazla yakıt tüketicektir buda şu anki fiyatlar doğrultusunda %40 - 45 arası bir tasarruf anlamına gelmekte.
    Atılım Otogaz
    Gürsel Usta 0532 212 0473...
    İyi çalışmalar...

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler