+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ESKI SISTEMI SOKTURMEK

Merhabalar 
    Ben 1997 model Land Rover Discovery  ES 3.9 bir arac aldim. Arac ta eski bir LPG sistem var. 
    Arac Bursa da BURMED adli bir serviste bakimdaydi. Orada manifolt keceleri nde dgisiklik falan gibi bazi bakimlar yapildi. Araci aldim Istanbula geldim ve 2. gun aracim tutustu. Zor sondurum. Buradaki usta manifolta giden borunun 3 civatasindan sadece bir tanesinin takilmis olmasindan dolayi sikisan gazin boruyu cikarttigi ve kacak yapan gazin isidan tutustugunu soyledi... Bunu detayli yaziyorum servisin boyle bir hata yapmasini aklim almiyor ve sorumlulgu uzerlerine almamalari en azindan ozur bile dilememelerine inanamiyorum.... 
    Neyse sorum su 
    Bu sistemi su an sokturuyorum.Yerine SEQUENT 56 taktirmayi dusunuyorum.. Araci olaydan sonra servise soktum yanan yerleri degisti.. Fakat silindir kapagi contasindan bir tanesi gidik. Sirali sistemi taktirmadan once yapmam gerekenler konusunda bana yol gosterebilirmisiniz. Daha once LPG sistem hic kullanmadim bilgim yok. Acikcasi basimdan gecen olaydan sonrada gozum epeyce de korktu. Fakat arac V8 olunca
    ............. Yapmam gerekenler konusunda bilgi edinebilirmiyim. 
    Tesekkurler 

Maslak servisimiz CEVRE OTOGAZ la temasa gecin. Hem benzin bakimi hemde LPG konusunda size yardimci olacaklardir.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler