+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: bmw 520 i

bmw 520 i

1991 model 520 i aracımda sıralı sistem brc lpg var arabam rolentide çalışırken sürekli hıırlayarak çalışıyor düzce deki servisinize gittim bana bu programın ellerinde olmadığını ve yapabilecekleri birşey olmadığını söylediler.merakımdan soruyorum siz her şehire ayrı programı olan beyin li lpg mi pazarlıyorsunuz.bana bu eski sistem dediler eski sitem ne yavvv
    bunların hepsi brc deyilmi

Cevap: bmw 520 i

Bayimizde proğramı olmadığına göre aracınız da Fast modeli mevcut.İlgili modeli firmamız itahal etmemiştir.İthal ettiğimiz bütün modellerin proğramlarını yetkili bayilerimiz istedikleri zaman Web sayfamızın Bilgi bankası kısmından download edebiliyorlar.İlgili modelin proğramı mevcut olan bir montajcı bulmanızı öneririz.Saygılar

Yanlız olmadığımı gördüğüme sevineyimmi üzüleyimmi bilemedim.
    imza: bir yılı bulan bir süredir BRC SEQUENT mağduru olan biri. yani ben

üstelik aracımda 5.20 İA

yetkili bayilerde montajı yapılmamış olan her sisteme hemen BRC FAST demek bana pek doğru gelmiyor.
    Çünkü Sequent sistemlerin gelişmesi BRC' de şu evrimlerden geçmiştir.
    1- JUST-JUST HEAVY-FLYING
    2- SEQUENT
    3- SEQUENT FAST
    4- SEQUENT 24 (4 Silindirli araçlar)
    5- SEQUENT 56 (5-6 ve 8 silindirli araçlar)

Sistemlerin modeli montajın yetkili servisde yapılıp yapılmadığına göre belirlenmiyor.BRC Fast modelini firmamızın ithal etmediği belirtmek isteriz.İlgili modelin proğramını da bayilerimize temin edebiliyoruz fakat arçlara bakmaları konusunda herhangi bir telkinde bulunmuyoruz.Bakım esnasında doğabilecek herhangi bir olumsuz durum direkt bayimize yansıyacaktır.Bayilerimiz ise bu durumdan dolayı ilgili modele müdahale etmekte çekimser davranmaktadırlar.Sorun ve iletişim bilgilerinizi Tarık Bey'e yazmanız durumunda BRC markası adına ilgili modele yardımcı olmaya çalışalım.

Tarık Beyle konu hakkında oldukça fazla diyalog sağladık. Ve Tarık Bey hem proğram konusunda hemde kişisel anlamda yeterli sayılabilecek derecede bilgi aktarmasına rağmen ve ben yetkili bayinize doğabilecek tüm aksaklık ve sorunları peşinen kabulleniyorum siz yeterki bu sisteme bir bakın dememe rağmen yetkili bayiniz yinede sisteme müdahale etmek istemedi. bende bir yılı bulan bu süreç içerisinde düzensiz çalışan bir lpg sistemini kullanmaya devam ediyorum.
    konu hakkında sizin bir bilginiz varsa, BRC SEQUENT sistemini BRC SEQUENT MY-07 ye dönüştürmek için sistemde ne gibi bir değişiklik yapmam gerekli ve bu parçaların neden değişmesi gerektiği konusunda beni bilgilendirirseniz çok memnun olurum. saygılarımla...

MY-07 3 ve 4 silindirli araçlar içindir.Aracınıza uymaz uygun sistem Plug&Drive'dir.Şamandıra tank ve seviye sensörü dışında bütün parçaların değişmesi gerek.Çünkü sistemler arasında tesisat malzeme cinsi ve yazılım farkları var.İlgili model kullanılşmış araçlara Ankara bayilerimiz servis hizmeti vermektediler.Bizi Ankara'ya yolunuz düşmesi durumunda önceden bilgilendirmeniz halinde size gerekli yönlendirmeyi yapabiliriz.Saygılar

teşekkür ederim.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler