+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BRC taktırma

Smile BRC taktırma

LPG Otogaz BRC Sıralı Sistem takdırmak istiyorum arabam Renault Cilo symbol 1.4 AUT dur ben bu aracıma BRC'in hangi çeşitini taktırmam lazımdır.

Cevap: BRC taktırma

Dört silindirli motorlar için kulladığımız MY-07 modeli uygulanacak..Anasayfada yeralan YETKİLİ SERVİSLERİMİZ linkinden size en yakın servisimizle irtibata geçerek; maliyet, ödeme seçenekleri ve referans araçlar konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Öncelikle selamlar; Sitenizin kullanışlığına iyi diyemem ama forum oldukça faal durumda. Ben de aracıma iyiden iyiye Lpg taktırmayı düşünüyorum. İlk arabamda tartarin vardı. Brodwaydeydi. Memnun olduğumu söyleyemem. Şimdiki aracım ise 2004 model renault meganeII 1.6V dinamik. Meganelerin kronik sorunlarını sizde duymuşsunuzdur. Bundan dolayı açıkça lpg konusunda çekincelerim var. Diğer taraftanda benzin fiyatlarıda insanı çileden çıkarıyor. Neyse Eskişehirde ikamet etmekteyim. Atiker ya da Brc taktıracam. Fiyat listesi ve bayi listesini mail adresime gönderirseniz çok memnun kalacağım. Birde ne tür sistemi önerirsiniz. Bir sürü enjektör çeşidide var. İlgi ve yardımlarınızdan dolayı şimdiden tşk eder, işlerinizde kolaylık dilerim.

Dört silindirli araçlara MY-07 modelini uyulanıyor.Anasayfada yeralan YETKİLİ SERVİSLERİMİZ linkinden size en yakın servisimizle irtibata geçerek; maliyet, ödeme seçenekleri ve referans araçlar konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler