+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: KALICI COZUM NEDIR?

Herkese Merhaba
    -------------------------------

2001 VW BORA 1.6 COMFORTLINE

Haziran ayinda aracima BRC SQ24 taktirdim ve taktirdigim gun 0.128 ytl=Sehirler Arasi   ve  0.178 ytl=Sehir Ici  yakiyordurdu. Yaklasik 1 hafta ama boyle gitti servisim 3 depodan sonra ayar gerektigini soylemisti ama yaklasik 4-5 depo kadar kullandim ama baktim ki her gun daha kotuye gidiyor ve kendimi servise attigimda S.Arasi km de: 220 S.Ici km.de: 300 civari yakmaya basladi ve de yarim vites gibi guc kaybi meydana geldi. Neyse bo konulari da servise soyledim ve ayara da girdim Tekrar ayar yapildi sonra yine 1 hafta S.Arasi 150 yakmaya basladi ve bu dongu boyle devam edip gidiyor. Yani sorun oluyor sevise gidiyorum hicbirseyi kontrol etmeden hemen bilgisayara bagliyor ve ayar yapiyor aslinda bence yapamiyor. En son 2 gun once beyin (elektronik) degistirildi bakalim simdi nasil olacak...

Bu ayarsizlik sorununu yasamis ve cozmus olan arkadaslarin deneyimlerini buraya yazmasini diliyorum. Tesekkurler

Not ve Soru:  Duyumlarima gore,  VW bora larda gaz elektronik kontrollu oldugu icin programlamanin farkli yapilmasi gerektigi soylenmekte. Dogruluk derecesi ve yapilabilirligi nedir?

Saygilar

Huseyin 
    0544 5372153
    hdxp2@yahoo.com

Düzenleyen - HUSEYIN Tarih: 08/08/2006 16:49:13

Huseyin Bey,
    Sizin sorununuzun cozulmesi icin ne gerkiyorsa yapilacak. Buna emin olun. Detaylar icin sizi telefonla arayacagiz.
    Iyi gunler.

ISTANBULDA MONTAJ ICIN HANGI BAYIYI ONERIRSINIZ?

Sn. Ramazan,  
    Ana sayfamizdaki yetkili servislerimizin listesinden size en yakin olanlari ziyaret ederek; referanslari ve isyeri konusunda sizi en fazla tatmin edeni siz secebilirsiniz. Bize gore deneyim ve musteri yaklasimlari acisinda bir fark yok.
    Iyi gunler.   

Kadir ORUCUnun ilgi, alaka ve deneyimleri hakkinda soylenebilecek kotu bir soz yahut kotu bir dusunce oldugunu sanmiyorum. Yukarida yazdigim sorunlar ile gercekten ilgilendi ve ilgileniyor, ayrica bende guvendigim BRC kalitesinden vazgecmek istemiyorum. Kadir beyin yardimlari ile sorun cozecegiz insallah.

Sn:Kadir orucu;
     Bayi listenize bir turlu girilemiyor bilgisayarim kilitleniyor.Sayfada sorun olabilirmi?

Dokuman pdf formatinda. Bilgisyarinizda Acrobat Reader programi yuklu ise otomatik olarak acacaktir. Bir de link uzerinde sag klik yapip, hedefi farkli kaydet secenegiyle bilgisayariniza kaydetmeyi deneyin.
    Acrobat Reader programinin yeni surumunu asagidaki linkten ucretsiz olarak indirebilirsiniz.
    http://www.downloadsglobe.com/acrobat/join.asp?keyb=&siteid=

Huseyin bey sorunlar konusunda emin olun KADIR bey cok ilgileniyor. Ama bayilik konusunda haklisiniz. Az olsun oz olsun. Urun nekadar mukemmel olursa olsun. Servisiniz iyi degilse urununun kalitesi otomatikman ikinci plana dusuyor. Ayni bayi ile ugrasip durmayin alin elinize 2a nin garanti belgesine alin bu isi gercekten iyi yapan bir bayiye gidin. Bana aracin 15 dak. isi var dediler tam 3 saat coluk cokuk sanayinin icinde beklettiler. Yinede de sabir.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler