+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2002 hlx mareama lpg taktırmak istiyorum?

2002 hlx mareama lpg taktırmak istiyorum?

2002 model hlx marea alıcam.(inşallah)fakat araçta lpg yok.bu araca lpg uyumlu olurmu?yararları ve zararları nelerdir?

Cevap: 2002 hlx mareama lpg taktırmak istiyorum?

4 silindirli araçlara önerimiz MY-07 modelidir.Uyum uyumsuzluk gibi bir durum yoktur aracın benzinde düzgün çalışması yeterlidir.Herhangi bir zararı yoktur size en büyük yararı yaptığınız tasaruf olacaktır.

aracı internetten arıyorum ve internetten özelliklerine baktığımda 5 silindir gözüküyor.yanlış bilgi verilmişte olabilir ama 2000 motorlarda hlx modellerde hep 5 silindir gözüküyor

2000 cc olanlar 5 silindirdir.Plug&Drive modeli uygulanacak

araç 2000 cc 5 silindir.bu araçlara dediğiniz Plug&Drive modeli randıman sağlıyormu.taktırdığımızda garanti veriliyormu ve ücreti ne kadardır.teşekkür ederim

Sorun çıkartacak önerilerde bulunmuyoruz.Sistemlerimizin uyum uymsuzluk gibi bir durumu yoktur.Sırası sistem uygulamaya müsait her araca sistemlerimiz gönül rahatlığı ile uygulanabilir.Aracın benzinde çalışma durumunu biz bilemediğimiz gibi aracı henüz satın almadığınız için yetkili bayilerimizin de bilmesi zor.Garanti şartlarını aracınızın kontrol ederek yetkili bayilerimiz ile görüşünüz.Anasayfada yeralan YETKİLİ SERVİSLERİMİZ linkinden size en yakın servisimizle irtibata geçerek; maliyet, ödeme seçenekleri ve referans araçlar konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

sayın mehmet yalçın,benimde 2001 hlx 5 silindirli aracım var,şubat ayında aldım,lpg yoktu,8.ayda ankara mocan-brc de taktırdım kontağı çevirince çok şükür çalışıyor bir sıkıntı yok.yanlık 1,6 marealar gibi hemen lpg ye geçmiyor.gözlemlerime göre 5 silindirli motor büyük biraz geç ısındığı için lpg ye hemen geçmiyor,yazın sıkıntı yok şu havalarda biraz geç geçiyor.size tavsiyem arabanıza lpg taktırmadan servise bakımını yaptırıp sonra lpg taktırın,yarı yarıya karınız oluyor,bir tavsiyem daha var ben 55 lt lik simit taktırdım keşke 65 lt lik tank taktırsaydım diye düşünüyorum,neden derseniz benzini zaten biraz fazla yakan araç lpg yi de fazla yakıyor,zırt pırt gaz almazsızınız...

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler