+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2005 accent admire 1.3

2005 accent admire 1.3

iyi günler yaklaşık 2 ay önce brc bayinde bravo marka sıralı lpg taktırdım şuana kadar bi sorun yok ama 2 haftadır havaların soğumasıyla sabahları arabayı benzinde çalıştırdığımda motor düzensiz çalışıyor sanki stop edecekmiş gibi oluyor gaz yemiyor ama motor ısındıktan sonra hiçbir sorun kalmıyor ne benzinde nede lpg de sorun yok daha önce böyle bir sorun yoktu lpg sistemini taktıktan sonra bu sorun yaşanmaya başlandı arabam 2005 accent admire 1,3 brc servisine gittim bizlik bi sorun yok dedi yardımcı olursanız sevinirim

Cevap: 2005 accent admire 1.3

Aracı birkaç gün benzinde kullanınız sorun ortadan kalkar ise lpg ayarları kontrol edilecek.

Cevap: 2005 accent admire 1.3

2a teknik ekibinin dediği gibi yap sorun çözülmesi şu şekilde bi çözümü var aynısı benimde başıma geldi çünkü gitmediğim usta yaptırmadığım ayar kalmadı benzin otomatiğini değiştirdim yine olmadı ayrıca şunu söyleyim araba sabahları istop edecek gibi çalışyor hereket ettiğinde gaz yemiyor gibi oluyorsa şu şekilde yapacaksın bende bu forumda öğrendim çok saçma gelebilir banada saçma gelmişti ama oldu şimdi arabayı benzine alıyorsun depodaki benzini bitiree kadar sür yanına seni benzinciye gidecek kadar bidona al benzin sonra sonuna kadar yedekte falan bitir benzini sonra yarı depo civarı al ertesi gün sabah bin arabaya sorunun düzeldiğini göreceksin ama dediim gibi mutlaka hepsini bitir benzini

diğer şey ise eğer araban sabahları istop edip 3-4 kez tekrar çaılştırman gerekiyorsa ozaman sorun benzin otomatiğinde değiştrmen gerekiyor çeyrek depo altında gitmişsen gazda iken ve role denilen kesici arabanda yok ise az benzinde genelde çoğu hyundai benzin otomatiğini yakıyor bunun için otomatiği değiştirdikten sonra yarım depo benzin civarı git ve role yoksa takır mutlaka

BUNLARIN HEPSİ BAŞIMA GELDİĞİ İÇİN PAYLAŞIYORUM YOKSA NE USTAYIM NEDE BU İŞLERDEN ÇOK ANLARIM AMA İKİ PROBLEMİDE YAŞADIM VE SORUNLARI BU ANLATTĞIM GİBİ ÇÖZDÜM

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler