+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2010 honda jazz için lpg ve adana bayi

Lightbulb 2010 honda jazz için lpg ve adana bayi

Merhabalar,

bir konuda 25000 tl lik sigorta ile servis garantiye sokmazsa bile lpg takarken yapılan anlaşma ile sağlanan sigortanın bunu karşıladığı yazıyordu.

ben de honda jazz alacağım ama adana tekbaş'ın acayip tutumu frenliyor. adamlar tüm garanti biter diyor iyice günah keçisi yapıyor lpg'yi. hatta birisi de i-shift şanzıman alacağım dedim. motor aksamı ve lpg'ye bağlı birimler garanti dışında kalır dedi ve ekledi. şanzıman bozulsa bile lpg'den sayılacak ve büyük ihtimal karşılanmaz dedi.

bir de bazı lpg firmaları ve sanırım sizin gibi firmalar lpg'den kaynaklanacak arıza için garanti veriyor. istediğim cevap şu:

-jazz aldığımda 2010 modele ne takılmalı?
    -2010 jazz'a simit takılabilir mi?
    -motor aksamı ve de şanzıman gibi yerde servisler garanti dışı bırakırsa BRC sigortası bunu karşılarım diyor mu?

eğer böyleyse zaten BRC'ye sempatim var hemen gidip istediğim aracı gönül rahatlığıyla alıp BRC tüp taktıracağım ve de ucuz seyahatin tadını çıkaracağım.

Son olarak;
    - Alır almaz tüp taktırıp lpg kullanmak uyugn mu? yoksa bir süre benzinle çalıştırmak mı grekiyor?

-Şanzıman gibi kısımların lpg ile alakası olmadığını düşünüyorum. Gerçekten böyle mi? Böyle ise servis garanti dıuşına çıkarırsa ben de onları dava ederim ayrıca. Garanti genel olarak iptal olmuyor ve de lpg'den kaynaklanan kısımları kapsıyorsa bu iptal.

Sizden haber bekliyorum ona göre hareket edeceğim.

Konu başılığına göre Adana civarında bu garantili işi yapacak firma kimdir, orjinalliği bozulmadan takılmasını istiyorum.

Teşekkürler.

Cevap: 2010 honda jazz için lpg ve adana bayi

Dört silindirli araçlara MY-07 modeli uygulanıyor.Uygun tank seçimini yetkili bayilerimiz ile görerek seçmenizi tavsiye ederiz.Siğortamız lpg kaynaklı oluşabilecek zararları karşılar.Anasayfada yeralan YETKİLİ SERVİSLERİMİZ linkinden size en yakın servisimizle irtibata geçerek; maliyet, ödeme seçenekleri ve referans araçlar konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler