+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: MEGANE 2 SEDAN ARACIMA LPG DÜŞÜNÜYORUM ???

Arrow MEGANE 2 SEDAN ARACIMA LPG DÜŞÜNÜYORUM ???

ARACIMA LPG DUSUNUYORUM AMA MEGANE 2 LERDE SORUN CIKARIYORMUS BU SIRALI SISTEM OLAYI KARARSIZ KALDIM YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM ??

Cevap: MEGANE 2 SEDAN ARACIMA LPG DÜŞÜNÜYORUM ???

Sorun çıktığını duyduğunuz araçların benzinde çalışma,bakım durumları ve kullanılan sistem ve markası hakkında bilgi edinmeye çalışınız.Sistemlerimiz ile sorun yaşmazsınız ilgili linkden size uygun bayimiz ile iletişime geçerek maliyet ödeme seçenekleri ve referans araçlar hakkında bilgi alabilirsiniz.Saygılar
    http://www.brcnerede.com

ılgınıze tesekkur ederım ırtıbata gecıcem

Ben de 2005 model megane II sedan aracıma lpg taktırmayı dusunuyorum ama kafam karıstı iyice. simdi bu benzin göstergesi sorunu motoru durdurup geri calıstırınca eski yerine gelmiyor mu benzin ibresi? simdi googledan da arattım ama tam olarak anlatan bir sayfa bulamadım pipo uygulaması nedir, psa modülü ne işe yarar ?

Aracınıza MY-07 modeli uygulanacak.İlgili araçlarda lpg'de benzin göstregesi benzinde yol alıyormuş gibi düşer 10-15 lt benzin alımında normal seviyesine gelir veya montajla beraber yetkili bayimizden aracınıza PSA modülü uygulanmasını isteyebilirsiniz modül uygulanmış araçlarda benzin göstregesi aracı her çalıştırdığınızda resetlenecektir.Saygılar
    http://www.brcnerede.com

Alıntı V.İ.P Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ARACIMA LPG DUSUNUYORUM AMA MEGANE 2 LERDE SORUN CIKARIYORMUS BU SIRALI SISTEM OLAYI KARARSIZ KALDIM YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM ??
    Arkadaşım bende çok düşündüm brc montajı yaptırdım bursa da ,çok memnunum daha 1 hafta oldu ama çekişte problem ki sert kulanırım kimi zaman, kulaktan dolma laflara kanma benim beraber3 megane 1 laguna v6 1 honda vb... 10 adet araç 1 günde aynı başlayıp bitir:OK:diler

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler