+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 98 sahın s de stop etme

98 sahın s de stop etme

98 model sahın s m var araba karburoyorlu,mıkserlı tıp denılenlerden lpg takılı sorunum su;

sabah araca bınıyorum calıstırıp gıdıorum hersey normal,

yanlız motor sıcakken arabayı kapatıp tekrar calıstırmam gerektıgınde calısmıyor bı turlu. benzıne alıp calıstırıyorum sonra gaza alıyorum sankı pıs gaz varmıs gıbı boguk boguk calısyor sonra duzelıyor gaza ıyıce yuklenınce,
    bazende normal gıderken bırden bogulmaya baslıyor bazen stop edıyor gaza basıyorum ama almıyo ayrıcada rolantı cok dengesız sızce neden olabılır yardımlarınız ıcın tesekkurler sımdıden ıyı calısmalar.

Cevap: 98 sahın s de stop etme

Lpg sisteminin elektrik tesisatının kontrol edilmesinde fayda var.

aracım 2000 model şahin enjeksiyonlu.
    3 ay önce brc tek nokta enjeksiyon gaz taktırdım. arabamın çekişinde hiç bi sorun yok fakat düşük devirde (1500-2000) giderken araba tekleme yapıyorr. hafif bi sallantı ama çok rahatsız edici. birde ara gaz verirken karbüratörden patlama oluyoo. bu şikayetle gittim taktırdığım yere mikseri çıkartıp mixerin etrafına delikler açtı tekrar taktı sorun halaa devam ediyor.. birde benzinde çalışırken rölanti deviri 500 lere iniyor araba sanki istop edecekmiş gibi oluyor..farlar falan kararır gibi oluyor çok düşüyorr yani devir.motorcuya götürdüm sorun gaz mikseri daaraltma yaptığı için oluyor dedii. düzelmez bu dedii sizce de bu yüzden olabilir mi?? şimdiden tşkler ii çalışmalarr...

Aracınızın ateşleme sistemi,mikser ve benzinde rolantisi kontrol edildikten sonra lpg ayarı tekrar yapılacak.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler