+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ani gazlarda kesilmeler

Ani gazlarda kesilmeler

Arkadaşlar özellikle ani gazlarda araç ivmelenirken yüksek devirlerde gaz yetiştiremiyor tıkanıyor özellikle 4000 devir civarı araç yığılıyor sonra tekrar açılıyor kafasına göre davranıyor bu sorun ani gazlarda oluyor ne yaptıysam çözemedim siz değerli üstadların konuya yorumlarını bekliyorum araç mercedes 230e sistem mikserli eğer sorunu çözemezsem omvl marka dual regülatör takacağım
    Mercedes 230E
    Transporter 2.5 TDI

Cevap: Ani gazlarda kesilmeler

Alıntı erkam uslukilic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar özellikle ani gazlarda araç ivmelenirken yüksek devirlerde gaz yetiştiremiyor tıkanıyor özellikle 4000 devir civarı araç yığılıyor sonra tekrar açılıyor kafasına göre davranıyor bu sorun ani gazlarda oluyor ne yaptıysam çözemedim siz değerli üstadların konuya yorumlarını bekliyorum araç mercedes 230e sistem mikserli eğer sorunu çözemezsem omvl marka dual regülatör takacağım
    MOTORUN KOMPRESYONUNU ÖLÇTÜRÜN.DÜŞÜK ÇIKARSA HAVA DEBİSİNİ AYARLAYIN VE 100 KW BRC REGÜLATÖRÜ KULLANIN.AYRICA KALİTELİ MİKSER KULLANIN...SAYGILAR...

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

Gürsel ustam regülatörüm 100kw brc at90e tavsiyelerine uyucam birde öyle deneyelim
    Mercedes 230E
    Transporter 2.5 TDI

aracınızın öncelikle orjinal buji kablosu ve bujilerinizin değişmesini tavsiye ederim.:OK:

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler