+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: acill yardım..

acill yardım..

Bir ay oldu olmadı 2. el opel astra cd aldım ve üzerinde BRC marka sıralı sistem lpg var. yalnız bu seviye ışıkların hepside birden aynı anda yanıp yanıp sonüyor. devamlı böyle. lpg cinin birine gidip sordum sensörden yapabilir dediler ve bilgisayarıda zaten burda yok dediler. en yakın antalyayı gösterdiler. neyapabilirim yardımlarınızı bekliyorum..

Cevap: acill yardım..

Size en yakın yetkili bayilerimize ilgili linkden ulaşabilirsiniz.
    http://www.brcnerede.com

bugün ismini verdiğiniz bayilere gittim. aktur'a ve balbaya. balbay sensörden dedi ve değiştirince gene olmadı. bilgisayara bağladı ve yazılım kabul etmiyor dedi buna böyle bineceksin diyor. nedir anlamadım. ( aktur daki arkadaş bu lpg ilk takılanlardan olduğu için bizde yazılım yok demişti) bana bi yol gösterirseniz sevinirim. teşekkürler..

İthal ettiğimiz bütün modellerin proğramları sitemizde bilgi bankası kısmında mevcuttur yetkili bayilerimiz istediği zaman indirip kullanabiliyor.Aracınızda kullanılan sistemin modeli nedir?

modelini bilmiyorum yalnız ilk takılan modeldenmiş. artık ilk çıktığında mı takıldı ne. program işine gelince de herhalde sizin sitenizden veya indirileceğinden haberleri yok galiba. ben ısparta da ikame ediyorum ve bana antalyayı gösterdiler. lütfen bana yardımcı olun..

Antalya Bölge bayimiz Uysal Otogaz'a müracaat edebilirsiniz.Aracınızda Fast modeli uygulanmış olabilir.İlgili modeli firmamız ithal etmemiştir.Yetkili servislerimize ilgili modelin servis hizmeti için herhangi bir telkinde bulunmuyoruz.

ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim. Antalyaya gittiğimde bi uğrayacam inş..

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler