+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 307 1.4 16v 2006 model

307 1.4 16v 2006 model

ARKADAŞLAR 2006 MODEL 307 1.4 16V ARACIMA LPG TAKTIRMAYI DUSUNUYORUM. KİME GİTTİYSEM BANA BİR GUVEN VEREMEDİLER. OSMANİYE İLİNDEYİM. ARACIMA LPG TAKTIRMAK ISTIYORUM. ARACA TAKILMAZ ŞEKLİNDE BIR CEVAP ALMIYORUM AMA KİMSE BANA GUVEN VEREMEDİ. BANA YARDIMCI OLACAK VARSA 0 534 248 9443 BEKLİYORUM. ADANA İLİNDEDE TAKTIRABILIRIM:PDT_95:

Cevap: 307 1.4 16v 2006 model

Anasayfada yeralan YETKİLİ SERVİSLERİMİZ linkinden size en yakın servisimizle irtibata geçerek; maliyet, ödeme seçenekleri ve referans araçlar konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

2007 Model 1.4 90 hp Peugeot 307 sahibiyim.İnternette incelediğim kadarıyla özellikle peugeotlarda LPG dönüşümünde sorunlar yaşanıyormuş.PSA kiti,benzin gösterge sorunu ve motor seçeneklerinin ful olup olmadığından bahsediliyor.Doğruyu söylemek gerekiyorsa çok anladığım konular değil.Bahsi geçen sorunları ve aracımda performans kaybı yaşamadan,düzenli servis hizmeti alabileceğim,yakıt tasarrufu yapabileceğim bir model tavsiyeniz var mıdır? Kayseri de ikamet etmekteyim.Saygılar.

Aracınız full grup değil sizi rahatsız edecek performans kayıbı yaşamazsınız.Benzin göstergeniz lpg çalışırken benzin de yol alıyormuş gibi düşebilir fakat bu olay için aracınıza PSA modülü takılabilir.Aracınıza 3 ve 4 silindirli motorlara önerdiğimiz MY-07 modeli uygulanacak.Anasayfada yeralan YETKİLİ SERVİSLERİMİZ linkinden size en yakın servisimizle irtibata geçerek; maliyet, ödeme seçenekleri ve referans araçlar konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler