+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2001 Model OTOMATİK Almera 1.8

2001 Model OTOMATİK Almera 1.8

Selamlar

Almera için farklı modellerde açılan konular var fakat bu modelin otomatik vitesi ile olan LPG uyumunu merak etmekteyim.

Daha önce otomatik Polo sahibiydim.. O aracı aldığımda LPG si vardı.. Ne yaptıysak sorunu çözemedik araç sürekli stop ediyordu..

Şimdiki aracım 1.8 Almera Luxury 2001 model.. Aşırı benzin yakıyor ama benzinden dolayı değiştirmeyi düşünmüyorum çünkü sorunsuz tertemiz bir araba.. Çözüm olarak LPG taktırmayı düşünüyorum ama otomatik şanzıman ile uyuşmadığı ve araca zarar veren problemler oluşturduğu söyleniyor..

Yardımcı olabilirseniz sevinirim..

Cevap: 2001 Model OTOMATİK Almera 1.8

Lpg dönüşümünde şanzuman ile ilgili herhangi bir işlem yapılmamaktadır.Aracınıza 4 silindirli motorlara uyguladığımız MY-07 modeli uygulanacak.Size en yakın yetkili bayimize ilgili linkden ulaşabilirsiniz.
    http://www.brcnerede.com

Polo'da sorun çözülememişti ve Volswagen servisi otomatik vitesle uyuşmadığını yapacak hiçbir şey olmadığını söylemişti.. Farklı Polo sahipleriyle görüştüm onlarda çaresizdi..

Şanzımanla ilgili bir durum olmadığını söylediğinize göre bahsettiğim durum Pololar ile alakalı olsa gerek..

Verdiğiniz linkten bana yakın bir yetkili servisle bağlantıya geçeceğim..

ilginiz için teşekkürler

Merhaba,

Bende 2000 1.8 otomatik almera var, 2 senedir atiker LPG ile kullanıyorum, hiçbir problem yaşamadım. Bilginize.

aşırı benzin yakıyor derken? birşeyler arızalı olmasın? benim nissan x-trail aracım var benzinli. dur kalk trafikte 10 litre civarı tüketimi var. otomatik vites 2.0 motor,1.4 ton ağırlığında.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler