+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSI Motora LPG uygulanabilirmi?

TSI Motora LPG uygulanabilirmi?

Aracım 2007 Model VW Golf 1.4 TSI 140HP. bu araca LPG uygulanabilirmi??

Cevap: TSI Motora LPG uygulanabilirmi?

Aracınızın motor kodu kontrolü ve araç üzerinde birtakım testlerin yapılması gerekiyor.Size uygun yetkili bayimize müracaat ederek ilgili kontrollerin yapılmasını sağlayabilirsiniz.
    http://www.brcnerede.com

Alıntı gokhanbirsen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracım 2007 Model VW Golf 1.4 TSI 140HP. bu araca LPG uygulanabilirmi??
    İSTANBUL DA İSENİZ SEVE SEVE YARDIMCI OLURUZ...0532 212 04 73 GÜRSEL USTA...ATILIM OTOMOTİV...TÜRKİYE DE İLK FSI MONTAJI YAPAN SERVİS...

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

Alıntı gursel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İSTANBUL DA İSENİZ SEVE SEVE YARDIMCI OLURUZ...0532 212 04 73 GÜRSEL USTA...ATILIM OTOMOTİV...TÜRKİYE DE İLK FSI MONTAJI YAPAN SERVİS...
    Gürsel Usta Merhaba ,

namını heryerde duydum : )
    1,4 TSI montajı yaptınız mı , örnek göstereceğin arac varmı .. bu arabalarda turbo vs motor işletim sistemi farklı oldugu için belli bir km sonrası motora çok zarar verdiği söyleniyor . Turkiye de LPG konusunda en profesyonel firma 2a mühendislik yani sizsiniz ..
    bu noktada akıllardaki soru işaretlerini silmemize yardımcı olun . Eminin benim gibi biçok insan TSI mtorda LPG konusunu düşünüp duruyor ama bi türlü karar veremiyor ..

selamlar

İyi Günler.Benim aracım Skoda Octavia 1.4 TSI 122 HP DSG şanzıman. Araca LPG takılabilir mi. Motor konusunda neyin testi yapılacak anlamadım. VW grubunun kullandığı 1.4 TSİ 122 HP motorların hepsi aynıdır sanırrım. Daha önceden bu motora uygulanmış bir örnek yokmu. Bu konuda BRC veya diğer firmaların genel merkezlerinin(yurt dışı) mühendislik çalışmaları mevcut değil mi?

Testi yetkili bayiler yapıyor.Bütün motorlar görünüş olarak ayni olabiliyor fakat aralarında yazılım farkları oluyor.

sayın yönetici gökhan birsen sorusuna bende yanıt istiyorum uzun vadede sıkıntı olup olmadığını takılanlardanda yorum yapmasını istiyorum arkadaşlar

Yetkili bayilerimiz vasıtası ile son kullanıcılara ulaşabilirsiniz.

Alıntı gmkesmez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sayın yönetici gökhan birsen sorusuna bende yanıt istiyorum uzun vadede sıkıntı olup olmadığını takılanlardanda yorum yapmasını istiyorum arkadaşlar
    2008 yılı bahar aylarında yaptıgımız montajlardan dahi bu gu güne kadar herhangi bir şikayet gelmedi ancak daha detaylı bilgi için referans verebilecegim numaralar mevcuttur irtibata geçerseniz yardımcı olabiliriz,iyi çalışmalar

LPG BİZİM İŞİMİZ
    2A

MAVİDENİZLER OTOGAZ LTD.ŞTİ.
    2A MÜHENDİSLİK ANKARA BÖLGE BAYİİ
    www.mavidenizler.com.tr
    0 312 385 9 555
    TUNCAY KARAKOCA
    0532 596 46 93

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler