+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hangi Sistemi Takmaliyim?

1988 model 7.30 i (M30, 6 silindir, Mekanic-full ejeksiyon) ikinci el bir oto aldim.
    LPG uygulamasiz bu araca binmek zor. Daha once gorustugum bu tipteki araba sahipleri genelde, EMULETOR lu diye tarif ettikleri bir sistemi taktirmislar ve memnun olduklarini soyluyorlardi.
    Ben ucuz olan (1.000 demislerdi) bu sistemi taktirabilir miyim? herhangi bir sorunla kar
    ilasirmiyim, yoksa pahali olan sistemi dusunmeliyim.

mekanik enjeksiyonlu araclara sequent yani sirali sistem olmuyor ben de 1986 230 E mercedes var aynen mekanik full enjeksiyon sirali sistem olmuyor mecburen benzinle biniyorum

Araciniz 145 KW. Mikserli sistem olacak. Ankara yetkili servislerimize ugrayin araci kontrol edip size gerekli bilgileri versinler.

Araciniz hayirli olsun, kazasiz belasiz gulegule kullanin. Dediginiz gibi boyle bir araci, LPG siz kullanmak gunumuz Turkiyesi sartlarinda ne yazik ki biraz zor...!!!
    Mekanic enjeksiyonlu oldugundan...!!!
    Sanirim dediginiz sistem olacak.
    Burda cevabi Kadir Abiye birakmak en dogrusu.
    Ama umarim Sequent 56nin uyacagini soyler...
    Saygilarimla...

araciniz hayirli olsun.ins sequent 56 olur.yalniz 2 bin ytl nin uzerinde olmali.oyle hatirliyorum.

Cevap: Hangi Sistemi Takmaliyim?

1993 model bmv 525 İA aldım arac 47 ykr benzin yakıyomus bu araca hangi lpg yi takmamı önerirsiniz ve yıkıtı nekadar düşer birde son olarak antalyada bana bir servis öerirmisiniz tesekkurler

Cevap: Hangi Sistemi Takmaliyim?

Antalya bayimiz UYSAL OTOGAZ-ÖMER UYSAL' la temasa geçiniz.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler