+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: fiat siena 1.4 el yardım bekliyo

fiat siena 1.4 el yardım bekliyo

1999 model siena kullanmaktayım yeni brc marka gaz taktırdım tofaş yetkili serviste ancak 1 ay zaman zarfında araçta rampada gaz yememe olayı arada bir başıma gelmeye başladı durduğum zaman kalkamıyorum bazende 1 nci videsten 2 ye atarken gaz yemiyo araba sıkışıp kalıyo serviste sorunu çozemediler daha önce gazlı araç kullanmadığımdan bi şey anlamıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Cevap: fiat siena 1.4 el yardım bekliyo

Motorun kaç cc tek noktadan enjeksiyonlumu yoksa çok noktadan enjeksiyonlu mu?Montajı yapılan lpg sistemi modeli nedir?

aracım 1.4 ve tek nokta enjeksiyonlu tofaş servisinde BRC marka sistem takıldı yardımcı olrsanız sevinirim.

Bahsettiğiniz durum motora hava girişinin az olduğu şarlardır.Motorunuza yeterli yakıt gitmiyor.Lpg ayarlarının tekrar yapılması faydalı olur.

merhaba forumunuza yeni üye oldum öncelikle iyi çalışmalar diliyorum.benim aracım 2001 model fiat siena 1,4 el tek nokta enjeksiyonlu.aracımda baykan marka kit(beyin) var,kazan ise 60 lt.atiker marka.benim sorum şu sadece ön taraftaki beyin ve bağlantılarını brc marka ile değiştirebilirmiyim kazanı değiştirmesem olurmu ve batman da yetkili servisiniz varmı bubana kaç liraya mal olur.şimdiden vereceğiniz cevap için teşekkür ederim iyi çalışmalar.

Kazan(Tank) üzerindeki şamandıranın da değişmesi gerek.Daha geniş bilgi için yetkili bayilerimiz ile görüşebilirsiniz.
    http://www.brcnerede.com

teşekkür ediyorum peki benim aracıma hangi model brc sistem yerleştirilebilir iyi çalışmalar

Tek nokta enjeksiyonlu sistem.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler