+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: lacettilerde LPG bakım

lacettilerde LPG bakım

aracım lacetti se 1.4.16v.2008 model brc sequent my-07 takılı ve garantisi devam ediyor.Foruma daha önce sorunlarımı yazmış olup tatminkar cevaplar aldım.2A mühendislik'e teşekkür ediyorum.Bir sorum daha olacak.aracım 12000 km de.servis bakımına gitme zamanı geliyor.ama ben yetkili servise gitmek istemiyorum.çünkü kalitesiz hizmet ve kazık fiatlar opel servislerinde mevcut.Böyle yazmamın nedenide yağ değişiminde yapılanlardır.neyse sorum şu:10 000 km de lpg bakımı yapılması gerektiğini forumdan okumuştum.10 000 bakımında neler yapılmakta ve ücreti ne kadar olur?Lpg bakımlarını 2A bayilerinde yaptırmayı düşünüyorum.havza da oturduğum için çorum özençler 2a brc bayiini tercih edicem.titizlikle çalışan bir servis.memnun kalacağımı düşünüyorum.

Cevap: lacettilerde LPG bakım

Aracınızın mekanik garantiside devam ediyor sanırız peryodik bakım sırasında lpg bakımlarınıda yetkili servisde yaptırmanızı tavsiye ederiz.Lpg için 2 adet filtre değişiyor kaçak kontrolü ve sorun olması durumunda lpg ayarları kontrol ediliyor.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler