+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2006 Astra Classic Twinport 1.6

2006 Astra Classic Twinport 1.6

Arkadaşlar 1.5 sene önce aracıma Locato tüp taktırdım.Taktırmaz olaydım.Ozamandan beri hep arıza lambası yanıyor.Bu arabaların hepsinde bu sorun oldugu söleniyor.Acaba siz hiç karşılaştınımı??Opel servisine götürdüm ve silindir kapaklarının kurum bağladığını söylüyor..Neden benim arabam??
    Ayrıca Sungurluda oturuyorum getirsem Lovatoya bakabilirmisiniz?

Cevap: 2006 Astra Classic Twinport 1.6

Arıza kodu nedir?Bu araçların motoru özelliklidir o yüzden uygun montaj yapamıyorlar ve hepsi sorunlu diyorlar.Markamızın ilgili araçlar için herhangi bir sorunu yoktur.Çorum Yetkili bayilerimize müracaat etmediz durumunda aracınızın arıza kodunu öğrenebilir ve aracınızın montajı araca uygun yapılıp yapılmadıoğı konusunda görmesini sağlayabilirsiniz.

HAYDAR BEY;

Twinport (ikizyol) opellerde karşılaştığımız sorun genelde bu araçların manifolt yapısının farklı olmasından dolayı yanlış montaj yapılıyor olması.BRC MY-07 bu araçlara defalarca montaj yapılmış ve mükemmel sonuçlar alınmıştır.İlgili marka ile ilgili garanti konusunda size yardımcı olamayız ama randevu alıp servisimize gelmeniz durumda yapılması gerekenler hakkında size bilgi verebiliriz.

Özençler 2A Çorum Otogaz
    BRC BÖLGE BAYİ
    www.ozenclerotogaz.com.tr

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A
    ÖZENÇLER OTOGAZ ABDULLAH ÖZENÇ
    Çepni Mah. Aşağı San. 6.Çelik Sokak
    No:6-8-10 ÇORUM Tel:0364 213 51 73
    MEHMET ÖZENÇ GSM:0533 523 67 59

Arıza kodunu bilmiyorum ama ateşleme bobininin 3.sü tıkanıyormuş bilgisayara bağlandığında bunu söylüyor.Fakat arıza bundan kaynaklanmıyor.Bana söylenen ise silindir kapaklarının kurum bağlamasıymış.Bunuda ancak kuvvetli bir benzinle 6000-7000 devirde kullanarak o kurumları atabilirsin dediler.Fakat çok ilkel bir yöntem.Çorum-ankara yolunda walla bi kapatıyorum arabayı 190-200ü görene kadar zorluyorum benzinle.Bir gün ölmekten korkuyorum )))...Bu hafta uğrayacagım yanınıza sayın yetkililer ama yaptırmadan dönmem sungurluya

Haftasonu Çorumda Mehmet beyin yanındayım.Gerçekten işinin ehli bir insan!!!Hayran bıraktı kendine zaten bölge bayisi olmasıda bunu çok rahatlıkla gösterebiliyor.İlgilerinden dolayı teşekkürlerimi burdada sunmayı bir borç bilirim...

Alıntı the_haydar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haftasonu Çorumda Mehmet beyin yanındayım.Gerçekten işinin ehli bir insan!!!Hayran bıraktı kendine zaten bölge bayisi olmasıda bunu çok rahatlıkla gösterebiliyor.İlgilerinden dolayı teşekkürlerimi burdada sunmayı bir borç bilirim...
    Güzel cümleleriniz için teşekürler,her zaman bekleriz.

Özençler 2A Çorum Otogaz
    BRC BÖLGE BAYİ

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A
    ÖZENÇLER OTOGAZ ABDULLAH ÖZENÇ
    Çepni Mah. Aşağı San. 6.Çelik Sokak
    No:6-8-10 ÇORUM Tel:0364 213 51 73
    MEHMET ÖZENÇ GSM:0533 523 67 59

bende 1,6 vectra c twinport motor var brc taktırdım bende bir sıkıntı yok bu tür motorlarda nasıl sıkıntıyla karşılaşıyorsunuz?

arkadaşım bende taktırdım ama belli belirsiz olan itelemeler var opelin tüm motorlarında lpg de bunlar belirginlesiyor hassas bi sürücüysen bunlar sana rahatsızlık veriyor.
    Alıntı tevfikbaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende 1,6 vectra c twinport motor var brc taktırdım bende bir sıkıntı yok bu tür motorlarda nasıl sıkıntıyla karşılaşıyorsunuz?

MERHABA ARKADAŞLAR BEN 2013 MODEL SIFIR OPEL ASTRA CLASSİC 3 HB ALDIM DAHA ARACI ALALI 600KM YAPTIM. FAKAT ŞİMDİDEN ARIZA VERMEYE BAŞLADI ARAÇ ÖZELLİKLE 2. VE 3. VİTESTE 4000 DEVİRE GELİNCE MOTOR TEKLİYOR VER ARIZA LAMBASI YANIYOR DEVRİ DÜŞÜRÜNCE SORUN ORTADAN KALKIYOR. ARACA TÜP TAKILDI ALIRKEN OPEL TAKTI 1500KM TÜP KULLANMAYIN DEDİLER BENDE HİÇ KULLANMADIM BU ARIZAYI BENZİNDE VERİYOR. FREN+GAZ YAPTIĞIMDA ÇIKAN ARIZA KODLARI 20102 VE 20302 SERVİS BAKTIĞINDA MOTOR SİLİNDİRLERİ 1 VE 3 ARIZALI FELAN DEDİ YA DA BENZİN EMİSYONLARİ 1-3 ARIZALI DEDİ BU 2 SİNDEN BİRİ. SİZDCE SIKINTI NEDİR NASIL GİDERİLİR? YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM

Aracınız da kullandığınız LPG sistemi markası ve modeli nedir? BRC kullanıyorsanız bize araç plakası bulunduğunuz il ilçe ve iletişim bilgilerinizi yazar mısınız? Yardımcı olalım. Bilginize

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler