+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yol Bilgisayari ve switchler hakkinda...

Sayin Kadir bey,
    Su siralar lpg donusumu icin arastirma yapiyorum. Aracim Opel Astra G 1.6 16v 2004 Njoy. Yol bilgisayari mevcut ve buradan yaktigim benzin hakkinda bilgi ediniyordum. Acaba lpg taktirdiktan sonra ve lpg konumundayken yol bilgisayari sarf edilen lpgi de olcer mi?
    Bir diger sorum su yonde, sattiginiz switchlerin daha guzelleri var mi? Daha estetik, daha detayli bilgi veren?
    Ilginiz ve alakaniz icin simdiden tesekkur ederim.
    Gokhan Guclu, Sakarya
    P.S.: Aracima uygun setin modelini ve guncel fiyatini iletirseniz minnettar olurum.

Yol bilgisayari benzine gore calisir. Gidilecek menzil olarak depodaki benzin izlenir. Ortalama yakit tuketimini n hesaplanmasinda bazi araclarda benzinle birebir LPG yi izlemek mumkun. Bazilarinda ise Ortalama tuketimin %20 si ne kadar fazlasini almakla yaklasik bir deger gorebilirsiniz.
    Araciniza ugun kitimiz SEQUENT-24. Yetkili bayilerimizin listesinden size en uygununu secerek fiyat, odeme secenekleri ve referans araclar konusunda detayli bilgi alabilirsiniz.
    Iyi gunler.

Merhaba Syn. Nartuko,

bebinde aracim 2004 1.6 16V VW Golf, yol bilgisayarinda Kadir beyin bahsettigi gibi benzine gore harcama gorunuyor. Bende bu deger LPG icin yaklasil %18 fazla hesaplaniyor. Saniyorum taktirim birkac kez litre hesabiyla yol katettikten sonra sizde tutarli bir degeri takip edebilir olacaksiniz. 

Switch konusunda size yanit gelmemis saniyorum buradan daha estetigi olmadigi sonucuna varabilirsiniz, ancak benim birkac arkadasimin yaptirdigi gibi switchi kulluk icerisine veya benim aracimdaki gibi zor gorunen biryere takilmasini saglayarak daha estetik br goruntuyu montajla saglatabilirsiniz.

iyi gunler dilerim.

Resimlerden goruldugu gibi alternatif cok. Anahtarin ekstra ozelligi; dis kabini cikartarak cogu aracta bos gelen anahtar yerlerine resimlerdeki gibi montaj edilebilmesi. Sizin aracinizda da boyle musait yerler varsa bayinizden boyle bir montaj talep edebilirsiniz.

Clio 1.2I 1998

AUDI 4 1.8I

BMW 318i

Chevrolet Kalos

Chevrolet Matiz 1.0i

Chrysler PT cruiser

Chrysler Voyager

Ford Focus 1.6 1008Opel vectra 2.0i 1995

Cevaplariniz icin cok tesekkurler. Aklima takilan sorular ve sorunlar bunlardi. Bugun de Adapazarindaki BRC subenize (Isar Otomotiv) ugrayip bilgi edindim. Yanliz listenizde aracima uygun sistemin fiyati 1800 ytl olarak yazilirken, subeniz bana 1900 ytl fiyatini verdi. Sebebini sordum ve bana bunun sebebinin malin Istanbuldan geldigi icin boyle oluyor dediler. Bu cevap bana doyurucu gelmedi. Kargo ucreti soz konusu ise bunun acik ve net bir sekilde iletilmesini isterim. Icimin rahat etmesi adina.
    Simdiden ilginize ve alakanizdan dolayi cok tesekkur ederim...

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler