+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: filtrede çıkan demir tozuna benzer şeyler

filtrede çıkan demir tozuna benzer şeyler

lpg gaz kesicisi temizligi esnasinda kesicinin gaz girişi haznesinde cıkan ve cokca bulunan metal talasına benzer nesneler hakkında bilgi verirseniz sevinirim bide o haznede kücük bi mıknatıs var. kafama takılan şey o metal talasına benzer maddenin lpg içinde olması normalmi yada nasıl orada birikir. tşk.

Cevap: filtrede çıkan demir tozuna benzer şeyler

İstasyonlarda yeterli temizlik yapılmaması ve gaz şirketinin konuya önem vermemesi nedeniyle bu tür talaşlar sisteme giriyor. Mıknatısın görevi bu tür demir tozlarını tutarak sisteme girmesini önlemek. Çoğu yerde bu parça neyin nesi diyerek atılıyor. Hayati öneme sahip bu parçayı muhafaza edelim.

İyi günler.

KAYBETMEK YOK

filtreyi söküp talasları temizledikden sonra mıknatısı uygun yere koyup tekrardan montajını yaptım. bilginize tşk ederim.

Alıntı çılgınusta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    filtreyi söküp talasları temizledikden sonra mıknatısı uygun yere koyup tekrardan montajını yaptım. bilginize tşk ederim.
    merhaba. bu mıknatıs büyük filtre üzerinde mi? filtre temizliğini bizlerde yapabilir miyiz?(ayıptır söylemesi bu tür işlere elim yatkındır)

Alıntı çılgınusta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu arada bahsettiğiniz filtre büyük filtre mi??

sayın veydel filtre die bahsettimiz şey asıl gaz kesici olarak bilinen walfin altında ve kücük mıknatısda o haznenin içinde kolay gele..

sayın admin sitenizi çok begendim .size başarılar dilerim.teşekkürler bilgi verdiginiz için.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler