+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2008 MODEL MAZDA-3

2008 MODEL MAZDA-3

Merhaba arkadaşlar.2008 mazda 3 tiptronik aracımı yeni aldım.Lpg dönüşümü yaptırmayı düşünüyorum.Bazı endişelerim var forumlarda ve bazı aradığım lpg dönüşüm yerlerinde yaptırmamamı tavsiye ettiler malum siboplardan ötürü.Sizin bu konudaki görüş ve önerilerinizi bekliyorum,taktırıpta uzun kilometler sorunsuız kullanan varmı,birde eski 2006 ve öncesi mazdaların motorlarında fark varmı kimi eskilere olur yenilere olmaz diyor teşekkürler.

Cevap: 2008 MODEL MAZDA-3

merhaba arkadaşlar,üç gün önce mazda 3 üme brc kiti taktırdım ilk izlenimlerimi yazmak istiyorum.Kiti Mazda meb Başayar yetkili serviste taktılar.İşçilik çok iyi memnun oldum.Depoyu doldurdum ve 188 km yaptıktan sonra aynı yerde(Shell litresş 1.61) aldım 30.50 tl yaktı yani 10 lt 100 km de bunun bir kısmı şehir içi tabiki 30 km si.Bence gayet iyi.Bunun ileride dahada düşeceğini umuyorum birde ben ilk defa otomatik kullandığım için ekonomik kullanımı öğrenemedim galiba.Neyse performansta bir değişiklik hissetmedim hatta hafif meyilli yolda biraz basıyım dedim hiçç zorlanmadan 180 de di ve çektim ayağımı..Sübabp sorununa gelince,bu konuda kullanılan yakıt ve işçilik çok önemli imiş her yerden gaz alırsanız kısa sürede zarar verebilir dedi servis.Ama kaliteli gaz ile yıllarca hiç sorunsuz binebilirmişim.Ben de öyle düşünüyorum sonuç olarak bnce hiç düşünmeyin.Ankarada ya mavidenizler yada eğer mazda ise meb başayar derim.Bir sorunuz olursa buradan yanıtlayabilirim.İzlenimlerimide yazarım sık sık.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler