+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 71 Sayfadan
1 2 3 11 51 ... SonuncuSonuncu
Toplam 709 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ARACLARINIZ NE KADAR YAKIYOR !!!!!!!!!!

ARKADAŞLAR LUTFEN TUM BRC KULLANICILARI ARACINIZIN NEKADAR YAKTIGINI ŞEHIRICI ŞEHIR DIŞI 4 ADET LED SEVIYE GOSTERGESINDE SIRAYLA KACAR KM YOL YAPTIGINI . AYARA GIDIP GELDIKTEN SONRAKI DURUMU VS.VS....  ARKDAŞLAR SUREKLI OLARAK YAZALIM VE ARACLARIN YAKIT TUKETIMI KONUSUNDA BILGI EDINELIM....SAYGILARLAR....

ARKADAŞLAR BENIM ARACIM 1.4 8 VALF 75 BG 2000 MODEL CLIO. TAM OLARAK NET DEGIL AMA ŞEHIR ICI : 130-145  ŞEHIR ARASI : 100-120 YAKIYOR. 07.08.2006. 1 HAFTA SONRA YAKLAŞIK 3000 KM LIK BIR YURT GEZISINE CIKACAGIM. DONUNCE DAHA NET BIR SONUC YAZACAM. KADIR BEY EGER BU ACTIGIM KONUYU SABIT KONU OLARAK GOSTERIRSENIZ SEVINIRIM......SAYGILAR...........

BU KONU ARKADAŞLARIN DIKKATINI CEKMEDI HERHALDE..................

Zaten boyle bir baslik var...

Arac: clio
    Model:2004
    yakit sehir disi: 7.2 ile 8.4 arasi
    sehir ici: olcemedim 

Bu yaz tatili olctum bol bol
    27 lt lik full depo ile ki 40.77 ytl ye doluyor ; tam tamina 330 km yol yaptim duduk ottu ve  gaz istasyonuna kadar benzinle gittim. Bu arada otobana 54. km den sonra cikttim ve ve 140 -160 arasi sabit hiz gittim. 123 binlira...1402 km lik uzun yolculukta ki Ankara Izmit arasi 170 ten asagi dusmedim (190 lara ciktigim da oldu) tam olarak 170 milyonluk gaz tukettim...
    ilgilenenlere duyrulur.... 

bu arada ilk led 45 ile 54 km yapiyor son led yanip sonmeye basladiktan duduk otene kadar 60-70 km yapiyor

20 ytl ye ne kadar gidiyor

yeni versiyonu yükletmeden önce erzincandan izmite geldim.yolculuğun neredeyse tamamı gece idi vede uyurken araç çalışıyodu rölantide gece soğuktu.neyse toplam 950 km yaptım aldığım gaz 113 ytl içindede 10 ytl lik vardı hemen hemen ben cok memnun kaldım..

yeni versiyonu yuklettim yola cıktım gaz bitti..sonra aygazdan 20 ytl lik aldım.tamamı sehir içinde ve baya devirli kullandım..tam 125 km de bitti..buda ii bence.

Thumbs up Cevap: 20 ytl ye ne kadar gidiyor

Alıntı UuR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yeni versiyonu yükletmeden önce erzincandan izmite geldim.yolculuğun neredeyse tamamı gece idi vede uyurken araç çalışıyodu rölantide gece soğuktu.neyse toplam 950 km yaptım aldığım gaz 113 ytl içindede 10 ytl lik vardı hemen hemen ben cok memnun kaldım..

yeni versiyonu yuklettim yola cıktım gaz bitti..sonra aygazdan 20 ytl lik aldım.tamamı sehir içinde ve baya devirli kullandım..tam 125 km de bitti..buda ii bence.
    Sn UuR bu görüşlerini yeni versiyonlar diye bir başlık var orada yazarsan daha iyi olur bu yazdıklarını ben orada yazdım arkadaşlara pek inandırıcı gelmemişdi saygılar.

Cevap: 20 ytl ye ne kadar gidiyor

walla ben de pek inanmıyordum bu kadar fark edeceğine ama gercek bu.
    isteyen yukletir
    isteyen yukletmez.

Övünç Mocan
    Guest

Uur'cum, arabada zehirlenme egsozdan, dikkatli ol. sen bize lazımsın ..

Alıntı UuR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

abicim rahat rahat gaza basmak en güzeli.benzinde içim gidiyodu
    PoLo 1,6 brc seq 24

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler