+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 307 DE LPG İLE BİRLİKTE BENZİN İBRESİNİN DÜŞMESİ

307 DE LPG İLE BİRLİKTE BENZİN İBRESİNİN DÜŞMESİ

307 tiptronik BRC marka LPG li aracımda km yaptığım sürede aynı zamanda benzin ibresininde düşüş göstermesi, sanki benzin de yakıyormuş gibi hissetmek, ve diğer markalarda bildiğim kadarıyla böyle sorun olmadığını duymam beni BRC den soğumama neden oluyor. Ayrıca depomda ne kadar benzin olduğunu tam göremiyorum..

Cevap: 307 DE LPG İLE BİRLİKTE BENZİN İBRESİNİN DÜŞMESİ

BRC'den soğumayın lütfen ayrıcada gerek yok sizin aracınızda hangi marka sistem kullanırsanız kullanın aracınız benzin harcamamasına rağmen benzin göstergeniz düşecektir.Ayrıca konuya çözüm üreten ilk firmayız..Aracınıza PSA modlü uygulanacak ve aracı her çalıtrıdığınız da göstergeyi resetleyecektir.Konu hakkında montajcınız ile görüşebilirsiniz.Saygılar

yaklaşık iki ay önce izmirde yetkili 2a mühendislik bayilerinden birinde(bayi ismini sorunumu çözmeden söylemek doğru olmaz diye düşünüyorum) brc my-10 kit taktırdm aracıma.(peugeot 307 xt otomatik).yalnız benzin göstergesiyle ilgili sorunu gidermek için gerekli psa modülünü takmadıklarını söylediler.forumda dolaşırken my-10 kit ile (eğer gerekli ise) birlikte psa modülünün standart olarak takıldığı gibi bir yazı okumuştum... 2a mühendislik yetkilileri yardımcı olabilirler mi bu konuda?şu anda tunceli ilinde ikamet etmekteyim.ve en yakın 2a servisi elazığda mevcut.bu kiti aracıma elazığ içerisinde ücretsiz olarak taktırmam mümkün mü? teşekkürler....

PSA modülü standart ekipman olarak sunulmadı. Elazığ veya montaj yapan bayi ile görüşmenizi tavsiye ederiz. Bilginize saygılar

Alıntı 2A TEKNİK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BRC'den soğumayın lütfen ayrıcada gerek yok sizin aracınızda hangi marka sistem kullanırsanız kullanın aracınız benzin harcamamasına rağmen benzin göstergeniz düşecektir.Ayrıca konuya çözüm üreten ilk firmayız..Aracınıza PSA modlü uygulanacak ve aracı her çalıtrıdığınız da göstergeyi resetleyecektir.Konu hakkında montajcınız ile görüşebilirsiniz.Saygılar
    Bu Açıklamanıza katılmıyorum. Bende düşme yapmıyor başka marka tüp var bende hatta bir bayiniz sormustu bende o sıkıntı yok demıstım şaşırmıştı. sanırım brc de var o arıza sadece o yuzden psa modulu uygulamaya soktu.

Sayın Altun,
    Aracınıza LPG montajı sırasında Modül uygulanmıştır. Konunun kullanılan LPG sisteminin markası veya modeli ile ilgisi bulunmamaktadır. Bize araç plakası, bulunduğunuz il, ilçe ve iletişim bilgilerinizi yazmanız durumunda aracınızda benzin göstergesi için her hangi bir uygulama yapılmış mı yapılmamıiş mı yetkili bayilerimizde kontrol ettirebiliriz. Bilginize

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler