+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: HYUNDAI KİT nedir?

HYUNDAI KİT nedir?

Merhabalar..
    Hyundai Araçlara özel BRC-HYUNDAI KİT diye bişey duydum.. Böyle bir kit var mı ve eğer varsa, BRC'nin diğer kitlerinden farkı nedir? Ve eğer kayda değer bir fark varsa, Elantra 1.6, admire 1.6, coupe 1.6, matrix 1.6 yla aynı motora sahip Kia Cerato araçlara da bu kitten taktırmamız mümkün mü?

Saygılar, iyi çalışmalar diliyorum..

Cevap: HYUNDAI KİT nedir?

2a dan bi cevap gelmedi?

Günlerdir cevap bekliyorum!

Gerek yok ayni kit fakat ECU'da sıfır Hyundai için hazır yazıl var.Aracınıza yetkili bayilerimizde MY-07 montajı yaptırabilirsiniz.ECU proğramı sizin aracınız için bayi tarafından yapılacaktır.

İyi günler, aracım 2006 Hyundai elantra 1.6 gls. LPG montaj olayının teknik detaylarını çok iyi bilmiyorum ama hyundai kit diye bir ürünün olması beni BRC ye yönlendirdi. bu kitin farkı, avantajı ve çalışmasının detayı nedir bu konuda aydınlatırsanız yakın zamanda (bir hafta içerisinde) Ankara'da aracımın LPG dönüşümünü yaptırtmayı düşünüyorum. Teşekkürler...

Ayni kit fakat Hyundai kit şeklinde telafuz ettiğimiz kitin farkı sıfır Huyndai araçlarda garanti bozulmadan kullanıması aracın orjinal kablolarının ve manifolta herahangi bir mekanik işlem uygulamadan montaj yapma imkanı sağlıyor.

Peki ikinci el aracımızda da, orjinal kablolarının ve manifolta herhangi bir mekanik işlem uygulamadan montaj imkanı var mı?

Alıntı 2A TEKNİK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayni kit fakat Hyundai kit şeklinde telafuz ettiğimiz kitin farkı sıfır Huyndai araçlarda garanti bozulmadan kullanıması aracın orjinal kablolarının ve manifolta herahangi bir mekanik işlem uygulamadan montaj yapma imkanı sağlıyor.
    yani şu anda yaptırsam da; montaj bu şekilde aracımın kablolarında, emiş manifoltunda vs. mekanik işlem yapılmadan gerçekleşebilecek mi, yoksa sadece sıfır araçlarda mı böyle bir uygulama var? gerçi böyle olması saçma olur gibi. bir de her serviste Hyundai kit bulabilir miyim?

Kit Hyundai'nin şu anda sattığı güncel modellere uygun.Uyması durumunda zaten aracınıza manifolt delinmeden gaz piposu ile ve hazır kablo grubu ile enjektör kablolarına müdahale edilmeden montaj yapılabilir.Daha geniş bilgi için yetkili bayilerimize müracaat edebilirsiniz.

Herkese Merhaba
    Almış olduğum 2010 model Accent Era 1.4 Select aracıma trafiğe çıkmadan (GARANTİ KAPSAMINDA) yaklaşık 1 ay önce BRC marka kit takdırdım. Öncelikle Sivas Erkay Otomotiv LTD. den Bilgisi ve güleryüzünden dolayı Serkan usta'ya daha sonrada BRC markasına Hyundai için ürettiği özel kit için teşekkür eder. LPG yi Düşünen arkadaşları kesinlikle marka konusunda zaman kaybetmeden bir an önce tasarrufa ve kaliteye davet ediyorum.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler