+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TANKTAN GELEN İRKİLTİCİ SES

TANKTAN GELEN İRKİLTİCİ SES

sayın yetkili
    henüz 1 hafta önce yetkili servisinde taktırmış olduğum brc marka lpg kitinde sorunlar yaşıyorum.gaza geçmeden hemen önce depoda yüksek derecede çıt sesi geliyor.şamandıra üzerindeki bobinden kaynaklanıyo sanıyorum.bobininmi değişmesimi gerekiyo ve de sakıncalı bir durummu.sizin ankaradaki bir bayinizden garanti kapsamında halledebiliyomuyuz yok sa sadece kiti takan servismi ilgileniyor.aydınlatırsanız sevinirim

Cevap: TANKTAN GELEN İRKİLTİCİ SES

Bahsettiğiniz durum sorun değildir normal çalışma şeklidir.Biginize

benim tankımdan mıyır mıyır bir ses geliyor.Sanki tankın içinde bir metal varmış gibi.Bir kasise girdiğimde gazın dalgalanmasıyla ses geliyor sanki.

Şamadıra milinden gelen ses sürekli olması durumunda şamadıranız kontrol edilebilir.

Herkese merhaba, 23 ocakta mitsubishi lancer 1.6 AT aracıma Yeşilyurt Otomotivde BRC lpg kiti taktırdım. Aracı çalıştırdıktan hemen sonra, tam harekete başlarken tanktan tıngırtı geliyor. Her seferinde bir kere TINK sesini duyuyorum. Bu normal midir?
    Teşekkürler

Tıngırt sesi olmaması gerek tınk sesi tank üzerindeki valf açıyor normal bir durum.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler