+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: tank değişimi..?BRC yetkili yardımı..!

Exclamation tank değişimi..?BRC yetkili yardımı..!

iyi günler 93 model broadwayim var, 99 yılında BRC marka lpg taktırdım yanlız ruhsata işlettirmedim, şimdi ruhsata işletmek istiyorum sadece TANK değiştirsem fatura verilip işlettirme yaptırabilirmiyim yoksa yeniden komple lpgmi taktırmam lazım..şimdiden tşkr

Cevap: tank değişimi..?BRC yetkili yardımı..!

Tank ve şamandıra değişecek ve evrakları hazırlanacak.

Alıntı 2A TEKNİK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tank ve şamandıra değişecek ve evrakları hazırlanacak.
    yani ruhsata işletmek için komple değiştirmek gerekmiyo öylemi

Tank ve şamandıra değişecek ve evrakları hazırlanacak.daha geniş bilgi için yetkili bayilerimize müracaat edebilirsiniz.

sayın 2a mühendislik sitedeki bilgi birikiminizi ve görüşlerinizi bizimle paylaşıp bizi bilgilendirdiğiniz için size teşekkürü bir borç biliyorum. Efendim benim 1991 corolla karbüratörlü bir arabam var. tank 10 yılı doldurduğundan bir yakınımın tavsiyesiyle değiştirdim. tank+(tankın markası optimum ,tankın üzerindeki plastik göstergede voltran, arabanın içindeki düğmedede "lnp " markası yazıyordu.)şamandra+gösterge.bu tadilatta beyin çok iyi çalışıyor değiştirmeye gerek yok dendi.önemli olan bu tadilatta beyin değilmidir?;bu tadilatta, sizce bu markaların uyumu nasıldır. bu markalarla arabanın beynini ileride brc ile değiştirsem olur mu?; tak 32 lt'lik. ilk dolumda 30 litre gaz aldı bu normal mi? sizleri bu kadar soruyla muhattap ettiğim için çok özür dilerim fakat bu sorularıma cevap verirseniz size minnettar kalırım. şimdiden teşekkürler ve iyi çalışamalar...

Sisteminiz oldukca karışık yetkili bayilerimiz ile bire bir görüşmeniz daha fazydalı olur.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler