+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: arza lambası

arza lambası

fort focus araacıma karabük safran boluda tüp taktırdım ve şimdi her 800 km debir arza lambası yanıyor taktırdıgım yer safranbolu sistem otogaz birkere gittim yeniden ayrladılar ama bir süre sonra tekrar yandı ama kafama takılan bişey vararza lambası tüp taktırmadan öncede yandıydı ve o arzayı onlar sildiler arza ve her 800km de bi yanıyor arza kayıtlarına baktıracam herkes farklı şeyler yazıyor ve kararsısımök

Cevap: arza lambası

Alıntı rıfkı_37 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fort focus araacıma karabük safran boluda tüp taktırdım ve şimdi her 800 km debir arza lambası yanıyor taktırdıgım yer safranbolu sistem otogaz birkere gittim yeniden ayrladılar ama bir süre sonra tekrar yandı ama kafama takılan bişey vararza lambası tüp taktırmadan öncede yandıydı ve o arzayı onlar sildiler arza ve her 800km de bi yanıyor arza kayıtlarına baktıracam herkes farklı şeyler yazıyor ve kararsısımök
    Montajdan önce de arıza lambası yanıyor ise bunun lpg montajı ile alkası yoktur,Arıza kodunu burdan bize bildirirseniz ,size ne yapmanız gerektiği hakkında yardımcı olabiliriz.

Özençler 2A Çorum Otogaz
    BRC BÖLGE BAYİ
    www.ozenclerotogaz.com.tr

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A
    ÖZENÇLER OTOGAZ ABDULLAH ÖZENÇ
    Çepni Mah. Aşağı San. 6.Çelik Sokak
    No:6-8-10 ÇORUM Tel:0364 213 51 73
    MEHMET ÖZENÇ GSM:0533 523 67 59
    www.ozenclerotogaz.com.tr

Cevap: arza lambası

slm airza lambası yanma sorunu HAVA AYARLAYICI YANI DEBY METREDEN OLUR SEVGİLİ ARKADAŞIM

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler