+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tank Secimi

2002 model Nissan X-Trail aracima LPG taktiracagim.Ama tank meselesi beni oldukca dusunduruyor.Cunku bagaja taktirsam yer cok daralacak ve cok cirkin gorunecek.Stepne yerine simit depo taktirsam yedek lastiksiz hareket edecegim.Benim faaliyette oldugum bolgede lastik patlamalarnin sik oldugu bol stabilize ve ham toprakli yollar mevcut. Ne yapmaliyim ?

Benim de aracimda stepne tank mevcut.
    Bugun bir alisveris sitesinden
    LASTIK TAMIR EDICI SISIRICI SPREY adi altinda bir urun aldim. Ise yarayacagini dusunuyorum.
    Saygilar. 

ben allaha emanet gidiyorum.stepne ince teker olmasina ragmen koydum bodruma...

Istepne tasimak yerine, lastik zirhi denen ve patlayan lastigi aninda onaran cozumler var. Cogu musterimiz bunu tercih ediyor. Sizin icin en uygun cozum istepne yerine simit seklinde tanklarimizdan takilmasi.
    Iyi gunler.

vw bora marka arcıma nasıl tank secmemi onerrsinz?stepneye koydugum zaman lastk bagajda cok yer kaplıcak onu istemiyorum.gerci aracmı sene once aldm daha hiç stepne kullanmadm)silindr tanlarn en kucuk hacimlisini taktrsam nasıl olur ye kaplama acısından?daha farklı geometirye baglı tanklar varmı ince uzun seklde koltuk rkası için vs?

Sayın 2A Mühendislik, ben ankaradayım. 2004 model volvo S40 aracım var. Lpg taktırmak istiyorum. Bağajımın daralmasını istemediğimden simit tank düşünüyorum. Ama stepnesi ince tip olduğundan yüksek atmaması için yaptığım araştırmada sadece 180 mm yüksekliğindeki 630 mm ya da 650 mm çapında tanklardan kullanılırsa uygun oluyor. Ancak bir kaç dönüşümcüden aldığım bilgiye göre bu boyutlarda tankın TR de kullanılmadığını, çünkü bu çapta tank için 25 lik denilen şamandıralardan kullanılması gerektiği onun da piyasada bulunmadığı, dolayısı ile yüksek atıyor da olsa mecburen 200 ya da 220 mm yüksekliğindeki tanklardan kullanmak zorunda olduğumu söylediler. Bu doğrumudur?Türkiyede sadece tek tip şamandıra mı kullanılmaktadır. Doğru değil ise Ankarada bu boyutta tank kullanarak dönüşüm yaptırabileceğim bir yer önerebilirmisiniz? Şimdiden teşekkür ediyor, işlerinizde başarılar diliyorum.

180mm multivalf

Her tank için uygun multivalfimiz vardır. Size yanlış bilgi verilmiş.
    Anasayfamızdaki YETKİLİ SERVİSLERİMİZ linkinden ANKARA bayilerimizin iletişim bilgilerini bulabilirsiniz.

KAYBETMEK YOK

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler