+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: yardımma ihtiyacım var...!!!

Exclamation yardımma ihtiyacım var...!!!

2 hafta kadar önce 2004 model fiat stilo marka bir araç satın aldım arkadaşlar. geçen hafta da araca tüp taktırmak için bulunduğum yer olan Muğla'da LPG montajı yapan bir firmaya aracı götürdüm. Önce Lovato marka sıralı LPG montajını önerdiler ve montaj yaptılar aracı test ederken araç her defasında 2000 devire geldiğinde arıza lambasını yaktı..:PDT_61: gaz (boğaz) kelebeği problemi veriyor dediler. Ancak benzinde herhangi bir sorun yaşanmadığını anlayınca lovato yerine 3 gün önce daha düz bir sistem olan stefanelli sistemini monte ettiler dün akşam yine aynı problemi verdi araç.. servis yetkilisi sorunun gaz (boğaz) kelebeğinden kaynaklandığını, gaz (boğaz) kelebeğinin pahalı bir parça olduğunu, değiştiğinde bile aynı problemi verip vermeyeceğinde emin olmadığını istediğim takdirde sistemi sökebileceğini, aracı benzinle kullanmamın bu durumda daha mantıklı olduğunu söyledi.. 10 gündür sanayiden çıkamadım.. araba aldığıma alacağımada pişman oldum diyebilirim.:confused0024: sizce ne yapmalıyım?? bunun bir çözümü varmı yada daha önce başına böyle bişi gelen varmı ?? şimdiden teşekkürler..

Cevap: yardımma ihtiyacım var...!!!

Merhaba, öncelikle hayırlı olsun stilo gerçekten güzel bir araç.
    Bende 2006 model 1.4 stilo var, alır almaz BRC taktırdım. Sorunsuz çalışıyor. 26000 km oldu.
    Sana tavsiyem aracını mümkünse başka bir yerde yeni montaj yaptırman. Burda bu işin üstatları daha iyi bilir ancak bence montaj kaynaklı bir sorun.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler