+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ARABA DURUNCA STOP EDİYOR

ARABA DURUNCA STOP EDİYOR

2008 model linea activim var.Zonguldak ereğlide fiat yetkili servis olduğundan tüp taktıracaktım.Ancak onlar artık tüp takmadıklarını söylediler.Ben de çaycumada ikamet ettiğimden çaycumada ( yetkili servis değil)brc sıralı gaz sistem taktırdım.İlk iki hafta boyunca arabada sorun yoktu.Sonra araba durduğunda (örneğin kırmızı ışıkta) stop ediyor.Araç durunca rölanti bir yükselip ( 0-1200arası)bir düşüyor.sıfıra yaklaşınca stop ediyor.Taktırdığım yere götürdüm .yeniden program atılması gerekiyor dediler attılar,fakat aynı sorun devam ediyor.Dikkatimi çeken şey soğuk havalarda (MOTOR SOĞUKKEN DEĞİL )daha çok yapıyor.yani motor ısınsa bile yine arada stop ediyor soğuk havada.Sıcak havalarda sanki hiç stop etmiyor.araca brc sıralı gaz sistem takıldı(yani ben öyle biliyorum yoksa daha değişik takılabilir mi).Araç benzinde normal çalışıyor.İlginize teşekkürler.

Cevap: ARABA DURUNCA STOP EDİYOR

Aracınızın öncelikle benzinde kontrollerini yaptırınız.Size en yakın yetkili servisimize müracaat ederek ücret karşılığı lpg ayarlarının rolantide ve yolda yapılmasını sağlayabilirsiniz tabi sisteminizin markası BRC ise.Sanırız lpg ayarlarınız düzgün yapılamamış soğuk havalarda aracınız lpg'de zengin kalıyor.
    http://www.brcnerede.com

BRC 2A ZONGULDAK BÖLGE BAYİSİ OLARAK SİZİ SERVİSİMİZE BEKLİYORUZ.

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

Aracınızın rölanti regülatörü bozuk olabilir veya ona benzer elektronik sorun varlpg ile alakası yok gibi emin olmadan bir yerlerini söktürüp masraf etmeyin

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler