+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: MEGANE 2 1.6 DYNAMİC 2004 LPG SORUNU

MEGANE 2 1.6 DYNAMİC 2004 LPG SORUNU

Sayın yetkili, sizin bu sayfanızdan kırşehirdeki bayiniz olan parola mühendislikte bir ay önce atiker lpg sistemi taktırdım aracıma. ilk on gün sorun yoktu. Ancak son onbeş gündür düşük hızta ve düşük viteste sürekli tekleme yapıyor ve gaz tüketimi çok arttı nerdeyse iki misli oldu . 70 tl lik gaz ile 200 km anca gidiyor. kaç defa bayinize gittim ama sorunu çözemiyorlar. bobin diyorlar ama bobinlerde sorun çıkmıyor. son bir kaç gündür de, benzinden gaza geçişte araba stop ediyor. böyle olacağını bilseydim hiç lpg taktırmazdım. arabayıda alalı iki ay oldu. iyice soğudum. benzinde bu tür sorunlar olmuyor ama lpg ye geçince sorun başlıyor bu normalmi yoksa, sadece benim arabadamı var. cevap verirseniz sevinirim. saygılarımla. isa yaşar kırşehir.

Cevap: MEGANE 2 1.6 DYNAMİC 2004 LPG SORUNU

Markamız ile ayni tip araçlardan bir çok dönüşüm yapılmıştır.Bahsettiğiniz sorunlar normal durum değilidir.İlgili markanın temsilcilerine ulaşmaya çalışınız.

Alıntı isayasar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayın yetkili, sizin bu sayfanızdan kırşehirdeki bayiniz olan parola mühendislikte bir ay önce atiker lpg sistemi taktırdım aracıma. ilk on gün sorun yoktu. Ancak son onbeş gündür düşük hızta ve düşük viteste sürekli tekleme yapıyor ve gaz tüketimi çok arttı nerdeyse iki misli oldu . 70 tl lik gaz ile 200 km anca gidiyor. kaç defa bayinize gittim ama sorunu çözemiyorlar. bobin diyorlar ama bobinlerde sorun çıkmıyor. son bir kaç gündür de, benzinden gaza geçişte araba stop ediyor. böyle olacağını bilseydim hiç lpg taktırmazdım. arabayıda alalı iki ay oldu. iyice soğudum. benzinde bu tür sorunlar olmuyor ama lpg ye geçince sorun başlıyor bu normalmi yoksa, sadece benim arabadamı var. cevap verirseniz sevinirim. saygılarımla. isa yaşar kırşehir.

Aracınızdaki sistem BRC değil,ilgili markanın servisine ya da üreticisine durum ile ilgili mail atabilirsiniz.İyi günler...

Özençler 2A Çorum Otogaz
    BRC BÖLGE BAYİ
    www.ozenclerotogaz.com.tr

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A
    ÖZENÇLER OTOGAZ ABDULLAH ÖZENÇ
    Çepni Mah. Aşağı San. 6.Çelik Sokak
    No:6-8-10 ÇORUM Tel:0364 213 51 73
    MEHMET ÖZENÇ GSM:0533 523 67 59
    www.ozenclerotogaz.com.tr

BENDE MEGANE 2 VAR LPG ÇOK FAZLA YAKIYOR OTOMATIK VITES 50 YTL 170 KM GIDIO LPGDE BE YAPMAM LAIZM YOKSA BOLEMI YAKIYO NORMALDE

Yakıtınız biraz fazla kontrol edilmesinde fayda var.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler