+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Clio iii 1.2cc 16v 2007 model

Clio iii 1.2cc 16v 2007 model

merhaba 2A Mühendislik yöneticisi, aracım başlığımda yazdığım gibi clio iii 1.2cc 16v 2007 model 75HP ayda yaklaşık 1000km yol yapıyorum, sitede yaptığım aramalarda tatmin olamadım aynı araca lpg takıldı mı? 1.2cc motor olmasından dolayı aracım çekişten düşer mi? maliyeti ve prosedürü nedir, ayrıca servislerinizin kalitesi aynı mıdır? kırklareli edirne bölgesindeyim. şimdiden teşekkür ederim.

Cevap: Clio iii 1.2cc 16v 2007 model

Sizi rahatsız edecek performans kayıbı yaşamazsınız %5 civarı.Anasayfada yeralan YETKİLİ SERVİSLERİMİZ linkinden size en yakın servisimizle irtibata geçerek; maliyet, ödeme seçenekleri ve referans araçlar konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

aynı araca yapılan uygulama var mı? uygulama galerisinde göremedim

Galerimiz güncel değil yetkli bayilerimizden referans araçlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

ridvan
    Guest

MERHABALAR ÖZCAN BEY ÇORUM KARAKÜÇÜK MAKİNA OLARAK SİZE REFERANS KULLANICI İLE GÖRÜŞTÜREBİLİRİZ,YAKLAŞIK SANIYORUM YAKLAŞIK 30-35BİN KM YOL YAPMIŞ 2ADET ARAÇLARI VAR.TEL:0505 624 72 51

Alıntı ridvan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    MERHABALAR ÖZCAN BEY ÇORUM KARAKÜÇÜK MAKİNA OLARAK SİZE REFERANS KULLANICI İLE GÖRÜŞTÜREBİLİRİZ,YAKLAŞIK SANIYORUM YAKLAŞIK 30-35BİN KM YOL YAPMIŞ 2ADET ARAÇLARI VAR.TEL:0505 624 72 51

Rıdvan bey ilginiz için teşekkür ederim, acaba hangi sistem takıldı ve lpg tankı nasıldı nereye monte edildi. piyasada çapı küçük ama uzun tanklar görüyorum onlarda takılabilir mi?. ne önerir siniz? ayrıca telefon numarası size mi ait? yarın çok yoğun olacağım salı günü müsait olunursa arayacağım. iyi çalışmalar

ridvan
    Guest

ARAÇLARDA SEGUENT24 MY07 MODELİ MONTAJI YAPILMIŞTIR.YAKIT TANKI 32LT.SİLİNDİR TANKI MONTE EDİLMİŞTİR.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler