+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 307 lpg sorunları

307 lpg sorunları

2005 model xt premıum otomatık vıtes aracıma 1 ay once lpg taktırdım arac sureklı kendı kendıne gaz yıyor ılk kalkıslar da cogunlukla bu neden kaynaklanıyo ve bu sorunu nasıl cozebılırz yardımcı olursanız sevınırım sımdıden tesekkurler....

Cevap: 307 lpg sorunları

Kullandığınız lpg sisteminin marak model vs nedir?

stafanelli dye b marka ınternette lpg lı satılık aracları ıncelemıstım takılmadan once ıstanbulda b arkadası aradım aracını satınalmak ıcın degıl sadece lpg nın uyup uymadıgını sormak ıstıyorum dedım o da bana stefanellı taktır b marka araca cok ıyıy uyar benım b sorunum yok dedı ben de bunu taktırdım sımdı bazı sıkıntılarım var ve en onemlısı de gaz yemesı

stafanellı grup otogaz sıstemı taktırdım aracıma bunu da pejo 307 sı olan b kac arkadasın tavsıyesıyle ve b kıtlerde sanırım psa modulu denen sey de yok onu da parayla mı alsam bılmıyorum faydalı bseymıdır acaba

Öncelikle lpg ayarları benzin değerleriniz ile örtüşecek bizim sistemlerimizde benzin ve lpg haritalarını görebiliyoruz ve fark var ise düzelterek benzin değerleri ile örtüştürüyoruz.Daha sonara sorun devam eder ise mekanik arıza testi yapılacak.PSA modülü benzin göstergenzi aracı her çalıştırdığınız da resetlemeye yarar.İlgili markanın yetkililerine ulaşmaya çalışınız.

ben lpg taktırdıgım fırmayı aryıp b sorunumu anlattım oda bana aracımdakı eksı kutup basını cıkar aksam eve gelınce sabah tak sorun kalmaz dedı bunun olayın cozumuyle b alakası varmıdır sızce

Akü kutup başlığını sökerek hafızadaki varsa hata kodlarının silinmesi için söylenmiştir.Bu olay ise geçici bir çözüm olduğu gibi her araç bu işlemi yaptığınız zaman hataları silmez bazı araçlar için geçerli bir durumdur.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler