+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 5600 cc Motor ve Lpg

Merhaba
    1987 Model Mercedes 560 Sec marka otomabilim var 8 silindir mekanik KE-jetronic enjeksiyonlu 5600 cc 285-320 beygir civarinda. Aracta lovato marka eski sistem tup var fakat randuman alamiyorum motor aptal aptal calisiyor gaz yemiyor bagitiyor ve gitmiyor. Kimisi ayar tutturamazsin diyor kimi bol keseden atiyor.Sitenizdeki mevcut Brc kwler en fazla 140 benim aracimin kwsi 280 olduggunu varsayarsan ne tur bir iselem tabi olmam gerekebilir. Yardimci olabilirseniz sevinirim.

abi ona nasil yakit yetistiriyorsun bende 1986 230 e var sehir ici 550 civari yakiyor lpg donusumu yaptirmak istedim sirali sistem olmuyor normal sistem taktirayim dedim ustun otoya telefon ettim randiman vermez diyor bende mecburen benzinle biniyorum ama ben ne olursa olsun guzel bir iscilikle normal mikserli sistemin randiman verecegi kanisindayim

Araciniza 2 adet 140 KW regulator takilacak. Ancak oncelikle K-jetronik sistemin elden gecmesi gerekir.
    Istanbul icin sizi mercedes konusunda uzman bayimize yonlendirebiliriz.

Kullanimdan kullanima fark ediyor ilk denememde sehir ici 460 ykrs ve birdahaki denememde 600 ykrs yakti ve simdi BP Ultime 10 litre ve PO 95 10 litre karsisik aldim deniyorum. Arac tamamen spor ve ruhsatta 1600 kg kasada ise 2210 kg yaziyor. 230 e kullanan arkadasim araban gercektende cok yakiyormus gostermeni tavsiye ederim.

Ekonomi ibresini takip ediyorum ve kendi kullanimimi ona gore ayarliyorum, yani birden gaza basip hizlanmaktansa devrini verip normal bir sekilde kullaniyorum. Lamba ve donecegim yerleri hesaplayim ona gore durma veya yavaslama islemini gerceklestiriyorum.Tabi bazen aragazina gelip kudurttugumuzda oluyor idare etmek lazim okarda olur hani  .

Sayin kadir beyin tavsiyesi 140 kwlik 2 tane takilmasi, asagi yukaru 5 milyarlik bir maliyet demek ve net sonuc garantisininde olmamasi. Eski sistem capraz kafa baglantisi hakkinda bilgi verirseniz sevinirim.

MERCEDES ler konusunda uzman bayimiz ATILIM OTOMOTIV-GURSEL USTA
    Tel:0-212-581 2100
    GSM:0-532-2120473

arabamin butun bakimlari tam hava filitresi bujiler degisti carbon clean yapildi baski balata asinmisti komple set halinde degisti sehir ici cok acaip benzin yakiyor ama uzun yolda cok iyi bu arada kadir bey ustun oto korsan firmami telefon ettim aracima lpg takmaya yanasmadilar verim alamazsin diye

2 tane USTUN OTO var. Yetkili servisimiz ayni zamanda TOFAŞ servisi.

1 ytl yakiyordur heralde.vay be.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler