+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: LPG MONTAJINDAN SONRA BENZİNDE 3000 DEVİRDEN SONRA PROBLEM

Exclamation LPG MONTAJINDAN SONRA BENZİNDE 3000 DEVİRDEN SONRA PROBLEM

Sayın 2a yetkililerine
    1 hafta önce mersinde bulunan yetkili servis aracılığı ile renault 9 brodway aracıma BRC marka lpg kiti taktırdım montajı son derece kaliteli bir biçimde yaptılar. LPG kullanımında şu ana kadar bir problem yaşamadım düz yolda permormans benzinli gibi fakat aracımda takıldığı günden itibaren benzinde 3500 devirden sonra kesilmeler başlıyor aşağı devirlerde problem yok montajı yapan yetkili servis karbüratör üzerindeki takılı çift boğazlı mixserin(faruk marka)bir tanesinin delikli dağıtım parçasını çıkardı ve bu şekilde kullanılabileceğini ifade etti bu durumda 4000 devirlerde sorun çıkaryor, bu konu hakkındaki çözüm önerilerinizi bekliyorum.

Cevap: LPG MONTAJINDAN SONRA BENZİNDE 3000 DEVİRDEN SONRA PROBLEM

Öncelikle aracın benzinde düzgün çalışmasını sağlamalısınız.Miksersiz benzinde test edebilirsiniz.

Aracımda lpg kiti takıldıktan sonra bu problem başladı servis bunun normal olduğunu ifade ediyor bana göre anormal bir durum sanki mixserdeki hava delikleri benzinde yüksek devirlerde yetiştirmiyor gibi görünüyor bu konudaki düşünceleriniz nelerdir?

Miksersiz benzinde test edebilir ve hafa filtresi borusunu kontrol ediniz içinde herhangi bir kapanma veya boru çıkışındaki termostatik valf düzgün çılışıyor mu kontrol ediniz.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler