+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: benzin göstergesi

Exclamation benzin göstergesi

[COLOR="Red"]araç lpg ile giderken benzinle gidiyor olarak algılıyor gösterge ibresi doğru göstermiyor bunu düzeltmek için ne yapabilirim
    megan 1 2004......???????[/C:PDT_35:OLOR]

Cevap: benzin göstergesi

Araç değil de yakıt hesaplama sistemi şeklinde söylesek daha doğru olur.Aracınıza PSA modülü uygulanabilir aracı her çalıştırdığınız da göstergeyi resetleyecektir.Yetkili bayilerimiz ile görüşebilirsiniz.

merhaba. Ben yıl sonunda megane 2 1.4 HB 2005 model aracıma taktırdığım BRC sıralı sistemde PSA var. Aracı stop edip 2-3 saat içinde çalıştırsan bişey fark etmiyor fakat sabah çalıştırısam tekrar eski yerine geliyor.

TEŞEKKÜRLER PSA YAPTIRALIM BAKALIM

Merhaba bende 2004 megane 2 hb 1.6 aracıma 1 ay kadar önce Ankara Mocan'da brc taktırdım.Hemen belirteyim çok temiz bir işçilikleri var.Şu ana kadarda çok memnunum.Ayrıca aracıma psa modülüde takıldı ama; şöyle bir sorunum var bu psa modülü bahsedildiği gibi her seferinde kendini sıfırlamıyor mesala bazen aracı çalıştırıyorum benzin göstergesi uyarı veriyor hemen kapatıyorum test modunda tekrar çalıştırıyorum biraz yükseliyor ama gerçek benzin miktarını uzun süreli çalıştırmadığınız zaman gösteriyor.Aslında belkide böylemi çalışıyor bilmiyorum.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler