+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: toplanti

Merhaba,

ben izmir icindeki arkadaslarla seve seve bir araya gelmek isterim. Boylelikle hem birbirimizle fikir alisverisinde bulunuruz, hemde yapilan isciliklerde farkliliklar varsa, iyilestirme babinda yapilabilecekleri gorebiliriz diye dusunuyorum.

Saygilarimla
    Sahin DAG

Temelinde guzel bir fikir, gerceklesmesi dilegimle. Umarim olur.

sayin forum sakinleri
    birbirimizle deneyimlerimizi paylasmanin en guzel yolu bir lpg gunu duzenlemek.pilot bir il secip orada bulusmak diye dusunuyorum.teklifime olur gozuyle bakanlardan cevap bekliyorum.
    (araclar lpg li oldugundan cok yakar/cok uzak gibi bahaneleri kabul etmiyorum)
    hoscakalin!!

Merhabalar,

toplanti noldu, yalanmi oldu yoksa ))

Slmlar Syn Moca,

ama ben persembe sabah 07:30 ucagiyla Ankaraya gidiyorum donusumde 09/09/2006 21:30 olmadi havaalaninda bulusalim size bir kahve ismarlar tanismis oluruz?

Madem Ankaraya gidiyorsun MOCAN Babanin  yanina ugra ve selamimizi soyle.Kebabini ye cayini ic.
    Yapmam yapamam dersen ayip olur. Soyleyeyim.....
    Alinti:
    Slmlar Syn Moca,

ama ben persembe sabah 07:30 ucagiyla Ankaraya gidiyorum donusumde 09/09/2006 21:30 olmadi havaalaninda bulusalim size bir kahve ismarlar tanismis oluruz?

Can Amcaya bizden de selamlar saygilar...

Basin varolsun abi.
    Yalniz bu kadar sicak davranmaya devam edersen Montaja oraya gelirim vallahi...
    Alinti:

Gelen herkesin basim ustunde yeri var sadece kebapla bitmez  bizler misafirperver Bir Milletiz  dolayisi ile her gelebilecek kisiyi agirlamayida biliriz  evelallah

bu arada  sayin sahin_dag  yoksa ben izmire geliyorum diyemi kaciyorsun ya da  kacmis gibi gorunuyorsun ( saka-saka&nbsp  Ben istanbuldan  izmire gelecek bir yolcumu almak  uzere  oraya geliyorum tahmin ediyorum 1-1,5 sularinda (gece) ucaklari inecek   yinede kahve icin tesekkurler  ben seni yorgun bir halde hava alani koselerinde tutmayim  sonra vosvos ariza yaparsa  otostop yapmak zorunda kalabilirsin. he he he 

Egemen ve ramazan kardeslerim yeriniz ayri  tekrarliyorum  basimin ustunde yeriniz var  zaten bu gidisle emekli olup  arkadas ziyaretine   cikacagim   biraz  yorucu  olacak  cunku Turkiye nin  her yerinden arkadaslarim  var   tekrar selamlar   UuR  seni unutmadim   bekliyorum ha

selamlar can amca.
    benim isler baya karisti.1-2 gune kadar erzincana gidiyorum.tekrar sinawa girmistim.2 yillik okul kazandim.artik erzincan izmit mekik dokuycaz.
    ama yolu uzatcam merak etme.her gidis geliste ankaraya ugrayacam.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler