+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2007 Focus Ghia Sedan AT LPG Montaj İzlenimlerim

2007 Focus Ghia Sedan AT LPG Montaj İzlenimlerim

Focus aracına lpg taktıracak olan arkadaşlara belki biraz fikir verebilir.Ben de çok araştırdım çünkü..Forumlarda çok okudum,arıza lambası şikayeti,performans düşüklüğü hararet problemi..vs kararsız kalmıştım nereye taktırayım diye..En sonunda BRC ye karar kıldıktan sonra direk Ankara Mocan otonun yolunu tuttum.Karşılama olsun sorulara verilen yanıtlar olsun orada biraz daha rahatladım açıkcası çünkü kendilerinden gayet emin bir ekip çalışması var..taktıralı 5 gün oldu 250 km yol yaptım şehir içinde şimdiye kadar bi sorunum olmadı şükür..benzin lpg farkını anlayamadım dersem yalan söylemiş olmam heralde.Montaj gerçekten hoşuma gitti..50 lt lik simit tank takıldı.Şu ana kadar 11.1 lt lpg tüketimi var arabanın..Otomatik olmasından dolayı ben daha fazlasını tahmin ediyodum o yüzden gayet iyi bir rakam bence.onun için başta Övünç Bey e,Fatih Bey e,aydın ustaya ve muayene istasyonuna kadarki işlemlerde bana eşlik eden Sinan kardeşime çok teşekkür ediyorum.Övünç bey eğer okuyorsanız yolunuz açık olsun...bir sorunum olduğunda (olacağını zannetmiyorum inşallah)problemin çözüleceği inancım fazlasıyla var..kolaylıklar diliyorum..
    SİNAN SEVİMLİ - KIRMIZI SEDAN FOCUS (34)

Cevap: 2007 Focus Ghia Sedan AT LPG Montaj İzlenimlerim

Arkadaşım mocan konusunda sana aynen katılıyorum.Bende BRC taktırdım istanbulda ama istanbuldan ankara'ya sırf mocan için gittim arabamı yaptırdım üzerine 3000 km gittim hararet götergesi problemim tarih oldu.BRC=MOCAN.ters bağlanan t borusu başımı yakıyordu.İstanbul'daki servisler bu iş nasıl yapılıyor mocan'dan öğrensinler derim ben.
    Saygılar

2001 Focus Ghia

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler