+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2001 ford fokus 1,6

2001 ford fokus 1,6
    aracima brc sirali sistem taktirdim kisa zamanda 3000 km yaptim rolantide stop etme veya sarsintili calisma yok ariza isigi yanmadi hic sorunum yok benzinde nasilsa lpg de ayni otobanda 190 hiz yaparken benzine aliyorum lpg ye ceviriyorum hizda yavaslama veya hizlanma olmuyor tamamen ayni otomatik vites sehir ici 100 km de 17.5 uzun yol 12.6 ytl yakti  lpg litre fiyati 1,51 aracim benzinde iken sehir ici 31.5  uzun yol 21,0 ytl yakiyordu
    sistemi taktirmadan once lpg sitelerinde 75 gun arastirma yaptim bosuna zaman kaybetmisim
    sistemi takan kutahya gediz brc servis EKREM ADIGUZEL  beye tesekkur ediyorum

Gule gule kullanin, urunumuzun uzun yillar faydasini gorun.

un yag ve seker varsa ustada ustaysa helva tadindan yenilmez olay bu kadar basit.
    afyondan aramama ragmen usta telefonda yarim saat sistem hakkinda bikmadan usanmadan anlatiyorsa isyerine varinca sanirim yemek kolada ikram eder,,,,ayrica GEDIZ  de degil o usta SIMAVDA diye hatirliyorum arkadas

Edited by - ventolin Tarih: 15/08/2006 23:13:54

SAYIN ARAC SAHIBI ARKADAŞLAR BIZIM IŞIMIZ HER ZAMAN OTOMOBIL UZERINE SADECE LPG DEGIL BEN 1974 DEN BERI TAMIR BAKIM IŞI YAPIYORUM AYRICA RENO MAISTE CEŞITLI ARAŞTIRMALARIM SONUCU BAŞARI BELGELERIM VAR. AYRICA BIZ SIMAVDAYIZ PEK YAKINDA KUTAHYA MERKEZDE YENI YER ACMAYI PROGLIYORUZ.SORUNU OLAN BENI HER ZAMAN ARAYABILIR.

AYRICA GEDIZDEKI ARKADAŞA TEŞEKKURLER.

ATALARIMIZ BOS YERE SOYLEMEMISLER EKMGI EKMEKCIYE USTUNEDE 1 EKMEK VERIN DIYE

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler