+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: skoda octavia 2004,1.6 ortalama ne yakar lpg de.

Question skoda octavia 2004,1.6 ortalama ne yakar lpg de.

Arkadaşlar skoda octavia aldım.2004 ...1.6 ...brc taktırıyorum şimdi.Ortalama ne kadar yakıyor.
    Octaviası olanlar bilgilendirirse sevinirim.
    Normalden çok yakıyorsa problem olup olmadığını göstereceğimde.
    Şimdiden teşekkürler:PDT_136:

Cevap: skoda octavia 2004,1.6 ortalama ne yakar lpg de.

Mesajınızdan anladığımız daha henüz aracınıza montaj yapılmamış.Lpg montajından sonra aracınız ayni şartlarda olmak üzere litre olarak benzinden max.%20 daha fazla yakar bu oranın üzeri çok yakıyor demektir.Bilginize saygılar

Araba ararken 2004 Octavia görmüştüm büyük bi galeride. bundan 2,3 ay kadar önce. ordaki arkadaş demişti " lpg taktırırsanız şehir içi 130 Kr yakar, bu modeller lpg ye inanılmaz uyum sağlıyor" diye. neyse onu almadım 2000 A3 aldım, ş.içi 250 civarı ( hele kışın 280 ), uzun yolda 160 civarı. acaba dedim octavia mı alsaydık ama şöyle bi durum da var, hangi arabayı sorsam herkes " 130,120,140" felan dedi. daha bi Allahın kulu da 200,250 yakar demedi. marka ne olursa olsun. o yüzden ben de merak ediyorum doğrusu octravia lpg de ne kadar yakar.

sehir içinde 10 lt sehirler arası 8-9 lt Lpg tüketir Bu degerler normal kullanım şartlarında motoru sıkıştırmadan kullanırssanız.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler