+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: gun ıcınde normal ama sabah calısmıyor

gun ıcınde normal ama sabah calısmıyor

üstadlar selam ben ızmırden hakan ınternette forumunuzu gorunce gıttım bende bır brc taktıram dedım ve gecen hafta ızmır star gazda taktık ıbrahım ustaya tesekkurler ılgılendı

ustadlar sıkıntım nedır hemen soleyım 1987 200 karbırotorlu 124w mercedesım var buna lpg takmadan once komple motor yapıldı aracımız motora gırmeden once bır sıkıntısı vardı motor sabah calısmıyor ama calıstıktan sonrada gun ıcınde hersey normale donuyordu.motorumuz rektıfıyeden cıktı hemen uzerındekı basımın belası voltran marka gaz sıstemını cope attık ve brc yı taktık evın onune geldık motor tıkır tıkır calısıyor yarım marsta calısıyor benzıne aldık kapadık bu arada motor yapılırken bujı kablolorunda dıstrıbıtor kapagına benzın otomatıgıne kadar butun parcalar degıstı yanı atesleme sıstemını komple elden geıcırdık ve yenıledık bujılerımızde yenı amma velakın araba sbah calısmadı yanı motor yapmadan oncekı gıbı.

araba yokus assagıya bıraz saldım teker 2 tur dondu calıstı gaza gectım hersey normal gun ıcınde arabamız saat gıbı aksam oldu gene kapadık sabah gene calısmıyor nekadar enterasan demı sankı gece araba usuyor

ustadlar 1 aydır tamırcım ugrasıyor atesleme sıstemı normal dıyor bobın saglam kablolar yenı bujıler yenı bu araba gun ıcınde normal calısıpta gece kapandıgında sabah neden calısmaz yardımlarınızı beklıyorum

Cevap: gun ıcınde normal ama sabah calısmıyor

birtane ustad yokmu bu soruya cevap verecek ????

Hakan bey sorununuz net ortamında çözülebilek gibi değil forumumuzda beyimiz ve ilgili araçlar konusunda uzman olan gürsel usta kullanıcı isimli bayimiz ile irtibata geçerek özelden görüşebilirsiniz.Bilginize

Alıntı 2A TEKNİK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hakan bey sorununuz net ortamında çözülebilek gibi değil forumumuzda beyimiz ve ilgili araçlar konusunda uzman olan gürsel usta kullanıcı isimli bayimiz ile irtibata geçerek özelden görüşebilirsiniz.Bilginize

ilginiz için cok tesekkur edıyorum sagolun

Sorunu hallettin mi bilmiyorum fakat bir de aracı benzinde bırak ve sabah benzinde dene. Bak bakalım ne olacak?

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler