+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hangi tank daha güvenlidir?

Hangi tank daha güvenlidir?

Merhabalar,

honda jazz'a lpg taktıracağım ama bagajdan yemesin diye yapılan simit ne kadar güvenlidir diğer tanklara göre. Malzeme daha mı inceidr?

araçlarda sanırım bagaj bölümü darbe emme bölgesi gibi. Bu durumda çarpmalar tankın patlama olaıslığı nedir? Veya yangın çıkarm ariski nedir?

Bagaj için candan olmayalım.

Bir de koltuk arkası için uzun bir tank çeşidi varmış, ince uzun. BRC'de bu var mıdır?

Cevap: Hangi tank daha güvenlidir?

Simit silindir tank kalınlıkları aynıdır.Gerekli güvenlik teslerinden geçmeden TSE alamazlar.Endişelerinizin biraz yersiz olduğunu söyleyebiliriz.İnce uzun şeklinde tabir ettiğiniz tankalar kalem tank olarak geçmektedir.İlgili tanklardan yetkili bayilerimiz de bulabilirsiniz.

Thumbs up Cevap: Hangi tank daha güvenlidir?

benimkinin bagajı büyük ama yine de 40 lt'lik simit taktıracağım o zaman.

Bir de neden brc diye bir başlık okudum. Orda arıza lambası yanmaması garanti edildiğini ve aracın yakıt kesme anahtarıyla uyumlu bir yapı olduğundan bahsedilmiş. Bu çok büyük bir artı.

Bir de manifold delmeden takılırsa, sigortası da üstüne tatlı gibi olacak. BRC bence açıok ara önde bu şartlarda.

Bu girişimler için teşekkürler.

arkadaşlar merhaba hyundai era 1,4 aracıma 32 lt tank taktırmayı düşünüyorum bagajı öldürmeden stepneyi çıkarmadan fikri olan ..

EN İYİSİ 60 LT..KÜÇÜK TANK VEYA SİMİT TANK YETERSİZ KALIYOR..KULLANDIKÇA PİŞMAN OLUYOR İNSAN..NİYE BÜYÜK TAKTIRMADIM DİYE....SELAMLAR...

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler