+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Omer Uysala cok tesekkurler

Ben aracima Erzurum Dadas Otogazda sequent 24  sistemi taktirdim.Ancak Aracimda sorunlar bitmek tukenmek bilmedi.Hala sorun yasiyorum.Karsta ikamet ettigim icin her zaman Erzuruma gidemiyorum 200 km bir mesafe.Tatile gittigimde Antalya Uysal Otogaza gittim ve sorunumun montaj hatasindan kaynaklandgini soyledi ve sorunu giderdi.Buradan kendilerine cok ama cok tesekkur ederim.Gercektende isin erbabi kisiler.Ancak aracimda suanda 2.ve3. viteslerde gaza bastigim zaman bir tekleme oluyor.Arac 2500-3000 devire ulastiginda bunu kesiyor.Ayni tekleme arac benzinde iken olmuyor.Bunun sebebi ne olabilir? Ayrica seviye gostergelerimde bazen yaniyor bazende yanmiyor.Bana yardimci olursaniz cok tesekkur ederim.Ilgi ve alakaniza cok tesekkur ederim.

Gaz filitreleri degisti mi? Hala Antalya da iseniz Omer Uysal a bir daha ugrayin. Aracin atesleme sisteminden de bu arizayi yapar. Bujilere baktirin.
    Iyi gunler.

Artik karsa dondum zaten antalyada bu sikintiyi yasamadik ve dedigim gibi benzindede yasamiyorum.Ama lpg de oluyor.

antalyada olup bize ugraigniz icinda tesekkur ederim 3000 ila 4000 devir arasindaki arizayida bize bildirseydiniz onuda hallderdik aracin arizasinida servise giderek benden yardim alabilirsiniz bu arizayida telefonla cozebiliriz iyi gunler uysal otogaz antalya

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler