+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: hayal kırıklığı seviye ledleri

hayal kırıklığı seviye ledleri

iyi çalışmalar aracımda ki seviye ledleri yine çığrından çıktı daha 2hafta önce serviste düzeltilmesine rağmen..dakkası dakkasına uymuyo maalesef bi an 4ısık bı an 3ısık bazen yanıp sönüyo bazen de bi bakmısım ki aracımda lpg bitmiş benzinle gidiyorumbuna bi çözüm bulsak artık cok ıyı olur bence yardım ederseniz...bide gecen gun 50ltrelık depo 44 litre gaz aldı ben durdurdum alımı yoksa devam ediyodu??bu sorunların cozumlerı neler sızce?cevaplarınızı beklıorum

Cevap: hayal kırıklığı seviye ledleri

Şamandıranız da sorun olabilir servis ile irtibata geçemeniz de fayda var.

SAYIN YETKİLİ,2006 ALBEA ARACIMDA BRC KİT VAR..10 GÜN ÖNCE TAKTIRDIM...GEÇEN GÜN ARACIMA BİNDİM ÇALIŞTIKTAN SONRA 4 LED YANIP SÖNMEYE BAŞLADI AYNI ANDA..2-3 KM SONRA SÖNDÜ NORMAL KONUMA GEÇTİ ..BU NORMAL Mİ???? SAYGILARIMLA..

Durumu servise ilettiniz mi?Olayın meydana geldiği sırada depoda ne kadar lpg vardı?

30 tllik yeni gaz almıştım..istasyondan çıkarken yaptı...

depoyu fulledım 32lt henuz 136km yol gıttım tek ışık yanıp sonmeye basladı .benım amacım bırdepo gazla nekadar yol yapabılecegımdı.normalmıdır bu hocam .

Ledlere göre tüketim hesabı yapmayınız.Son led yanıp sönmeye başlayınca 50 km civarı kullanabileceğiniz lpg vardır.Tank tam dolu olduğı bir zamanda aracınıza seviye kalibirasyonu yapılması iyi olur.

Alıntı 2A TEKNİK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ledlere göre tüketim hesabı yapmayınız.Son led yanıp sönmeye başlayınca 50 km civarı kullanabileceğiniz lpg vardır.Tank tam dolu olduğı bir zamanda aracınıza seviye kalibirasyonu yapılması iyi olur.

Kalibrasyon yapılması iyi olur diyorsunuzda kaç defa yapılacak bu kalibrasyon sizin buna başka bir çözüm bulmanız lazım artık bu sorun bu şekilde çözülmüyor.

Göstergenizde ne gibi bir sorun var?

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler