+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 98 tipo 1.4 s yakıt sorunu

98 tipo 1.4 s yakıt sorunu

aracım km de 0.30 krş lpg yakıyor lpg fiyatı 1.96 lpg sisteminde de hiçbir sorun görünmüyor ama benzinde daha karlıydım sorun araçtamı yoksa bi işten anlamayan ustalardamı

Cevap: 98 tipo 1.4 s yakıt sorunu

Ayni şartlarda benzin tüketiminiz hesap yapmak için önemli ayni şartlarda olmak üzere aracınıda sıralı sistem olmadığını da göz önünde bulundurursak litre olarak benzinden %20 ile 30 arası fazla lpg tüketiminiz olabilir.

benzideki yakıt sarfiyatı 100km/9.10lt lpg kitinde arıza var ama tespit edebilen yok henüz

(ALDESA ) BEYİN TAKILI İKEN BENDEDE AYNI SORUN VAR ( DI ) SANIRIM ARAÇ ŞEHİR İÇİ FELAKET ŞEKİLDE LPG YAKIYOR (35 YKR/KM) YANİ NASIL DİYİM BİRAZ DAHA UĞRAŞSA MOTOR BENZİN GİBİ YAKACAK NERDEYSE.. BU ARADA 1.4 S TİPOM BÜTÜN BAKIMLARI YAPILDI BASKI BALATA MOTOR TRİGERE BUJİ VE HAVA FİLİTRESİNE KADAR VE BİŞEY DEĞİŞMEDİ HATTA PERFORMANSTA BİLE DEĞİŞİKLİK OLMADI .. BİR TANIDIK VASITASI İLE TOMASETTO 100 HP LİK BEYİN KALIDI ŞU AN ARAÇ HEM PERFORMANS HEMDE YAKIT OLARAK NERDEYSE % 45 FARKETTİ YANİ DİYEBİLİRİMKİ YAKIT ŞEHİR İÇİ 240 YKR YE DÜŞTÜ ŞEHİR DIİI HENÜZ YAPMADIM BU ARADA EDİNDİĞİM BİLGİYE GÖRE YENİ BUJİLER ÇIKMIŞ PERFORMANS ÇİFT TIRNAKLI PLATİN BUJİLER BİRAZ PAHALI AMA ALIP ONLARIDA TAKICAM ... ŞUNU ÇOK MERAK EDİYORUM ACABA BENİM SON SUSTURUCUM STAR DİYE BİR MARKA İÇİ BOŞ ABARTH EKSOZ VE LASTİKLERİM 195/45/16 İNCE YANAK 16 İNÇ CANTLAR ..BU NEKADAR TERS ETKİ YARATIR YAKITTA ? DÜŞÜNSENİZE BEN EĞER BU HALDE BU ARACI ŞHİR İÇİ 240 KURUŞA DÜŞÜRDÜMSE ORJİNAL LASTİKLE VE ORJİNAL SON USTURUCUYLA DAHA AZ YAKIT VE DAHA İYİ PERFORMANS SAĞLAYABİLİRMİYİM ?

:OK:merhaba arkadaşlar
    benimde aldığım tipo 1,4 s ile yaşadığım bir yakıt sorunum var çok aşırı derecede fazla yakıyor 3,75 diyebilirim ayar yaptırmama rağmen nedenini anlayamadım bana yardım edebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler