+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mardinde brc servis tavsiye

Mardinde brc servis tavsiye

citroen c4 1.4 aracıma lpg taktırmak istiyorum. mardinde oturuyorum. işin ehli, beni pişman etmeyecek bir servis önermenizi rica ediyorum. ayrıca manifoldun delinmesine gerek var mı? bu konuda da beni bilgilendirirseniz sevinirim.

Cevap: Mardinde brc servis tavsiye

Manifolt delinmesi durumuna yetkili bayilerimiz karar veriyor.Anasayfada yeralan YETKİLİ SERVİSLERİMİZ linkinden size en yakın servisimizle irtibata geçerek; maliyet, ödeme seçenekleri ve referans araçlar konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Alıntı matemakit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    citroen c4 1.4 aracıma lpg taktırmak istiyorum. mardinde oturuyorum. işin ehli, beni pişman etmeyecek bir servis önermenizi rica ediyorum. ayrıca manifoldun delinmesine gerek var mı? bu konuda da beni bilgilendirirseniz sevinirim.
    SAYIN MATEMAKİT,SİZE EN YAKIN SERVİSİMİZ
    ESME LPG'DİR.YETKİLİ SERVİSİMİZ OLUP,SİZE EN İYİ HİZMETİ SUNACAĞINA VE SERVİS HİZMETİ ALABİLECEĞİNİZ BİR BAYİMİZDİR.GİDİP
    YERİNDE ONLARLA TEMASA GEÇERSENİZ SİZE
    YARDIMCI OLACAKTIR.:OK:

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A
    BRC
    DOĞU&G.DOĞU ANADOLU BÖLGE BAYİ VE YETKİLİ SERVİSİ
    TEL: 0 412 238 37 64 FAXS:0 412 238 22 28 GSM:0 535 978 20 79

Sayın Matemakit;

Citroen marka araçlar lpg dönüşümünde uzmanlık gerektiren hassas araçlardır.Lpg dönüşümü sonrası muhakak EOBD cihazı ile yol ayarı yapılması gerekir.BRC MY-07 ile kesinlikle sorun yaşamazsınız.Mardinde size tavsiye edeceğim ,daha önceden de bu araçlara BRC montajı gerçekleştirmiş tecrübeli bir bayi arkadaşımız mevcut.ESAŞ LPG nin iletişim numaralarını P.M den size gönderiyorum.Buarada ESAŞ LPG Citroen marka araçlara gaz pipolu montajı uygulayan sayılı bayilerimizdendir.Gaz pipolu montaj ile aracınızın emme manifoltu delinmeden lpg gazı yanma odasına en yakın noktadan en doğru açıyla gönderilecektir.İlginiz için teşekürler.

http://www.ozenclerotogaz.com.tr/duy...php?haber_id=7

Alıntı matemakit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A
    ÖZENÇLER OTOGAZ ABDULLAH ÖZENÇ
    Çepni Mah. Aşağı San. 6.Çelik Sokak
    No:6-8-10 ÇORUM Tel:0364 213 51 73
    MEHMET ÖZENÇ GSM:0533 523 67 59
    www.ozenclerotogaz.com.tr

Tavsiyeleriniz için teşşekkür ederim arkadaşlar...

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler