+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 1990 şahin benzinde rolantide stop ediyor......

1990 şahin benzinde rolantide stop ediyor......

benim aracım 1990 şahin...Motor ve karbüratör bakımları yapıldı..bu aralar aracımlpg de saat gibi ama benzine geçirince çogu zaman stop ediyor rolantide...Karbüratör üzerindeki rolanti memesini çok defa degiştirdim..Ustaya gidiyorum ayarlıyor memeyi degiştiriyor aracım 1 hafta sonra tekrar aynı .evin öneünde hep benzinde bırakıyorum...yani benzini sık kullanıyorum.Lütfen bana yardımcı olurmusunuz. şimdiden teşekkürker....

Cevap: 1990 şahin benzinde rolantide stop ediyor......

Düşük devirde lpg'den benzine geçişde stop edebilir.Fakat araç benzinde bir süre kullandıktan sonra stop ediyor ise önce benzinde rolanti ayarlarını tam yaptırdıktan sonra lpg ayarlarını yaptırmayı deneyiniz.

Teşeşkürler ama şunu söyleyim benzinde ayarlanıyor 1 hafta hep sorunsuz kullanıyorum rolanti devresinde bunu yapması neden pislikten olabilirmi

Rolantide lpg'den benzine geçiş sırasında stop edebilir.Gaz vererek geçmeniz daha uygun.

İigilendigniz için çok teşşkür ederim..ŞU an karbüratörde bulunan rolantimesi var onu çıkarıp temizledim ve ayaralayarak taktım aracım benzinde rolantide normal çalışmaya başladı 2aform çok yaşa saygılar...

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler