+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: benzinden gaza geçme yardım lütfen

benzinden gaza geçme yardım lütfen

sayın 2A Mühendislik Yetkilileri bizlere sunduğunuz hizmetler için tşk ederiz. benim sorum şu. bende 2000 model uno 1.4 ie tek nokta enjeksiyon araç var. yeni aldım aldığım adam bunda yarı sıralı sistem lpg olduğunu ve benzinle çalışıp gaza kendisinin otomatik geçtiğini söyledi. yakıt anahtarı manuel.resminide ekledim yakıt anahtarının. ben nasıl anlıcam benzinden gaza geçtiğini. araçta tüp beyni fema marka. bende pek anlamam bu işlerden. ilk çalıştığında 500-600 devirde çalışıyor ve ısındıkça 1000 devire çıkıyor. yardım ederseniz çok sevinirim. saygılar

Cevap: benzinden gaza geçme yardım lütfen

Aracınıdaki sistem tek noktadan enjeksiyonlı lpg sistemi ise,benzin konumuda hep benzinde orta konumda benzinde çalışır motor 3000 deviri görünce lpg'ye geçer lpg konumunda ise ilk çalışmayı lpg'de yapar ve bu şekilde devam eder.

sayın yetkili dün başka bi konu sordum bugün başıma başka bir iş geldi. araçla giderken yolda durmam gerekti durdum kontağı kapattım. 5 dakika sonra kontağı çevirdiğimde gösterge ışıkları radyo far kalorifer vs çalışıyor ama araba çalışmıyor. hiç tık mık yok arabada? öylece yolda bıraktım işe geldim. ayrıca yakıt anahtarı ortada iken hiç anahtarda ışık felan yanmıyor nasıl anlıcam benzindemi gazdamı çalıştığını? ayrıca yardımlarınız için minnettarız

Aracınızdaki sistemini modeli net değil kontrol ettirniz.İyi çalışmalar

iyi akşamlar benim sorunum gazda çalışır durumda olan aracımı stop edip daha sonra tekrar çalıştırıp hareket etmemden 5dk sonra gazda olan aracımın benzine geçtiğinin farkına vardım her hangi bir ikaz seside gelmedi stop edip tekrar denedim sonuç aynı aradan 3 gün geçti şimdide gaza kendisi normal geçiyor fakat vitese takıp hareket ederken tekrar benzine geçiyor bu sırada ikaz sesi geliyo bazende gösterge ledleri yanıp sönüp ikaz veriyor yetkili servis ilk kontrollerde sorunu bulamadı ç.şamba tekrar bakacaklar sizce ne olabilir saygılarımla

Bağlantılarada veya tesisatda temassızlık olabilir.

sayın 2a yetkilileri benim nükseden bir sorunum daha çıktı ortaya kimse çözemedi. şarj dinamosunun pervanesi biryere sürttü yüksek bir metal sesi geldi. elektrikçide değiştirdim pervane kayış iki adet de bilyesini sonra ses kesildi. birgün yolda hafif bir çukura girdim bu ses yine gelmeye başladı. yaptırdığım elektrikçi şarj dinamosunun pervanesini dıştan sıkıştıran birşey var dedi. motorcularda bulamadı. ses şangır şangır çıkıyor. rölantide ses var ama arabayı 3000 devirde gaz verince ses kesiliyor. lütfen yardım edermisiniz. ayrıca sivastaki yetkili servisinize girttim erkay oto gaz. yakıt konusunda ilgilendiler sağolsunlar tşkler sizlere

aracımda yuvarlak dokunmatik göstergeli brc marka otogaz takılı

Sesli uyarı ile benzine geçiş gaz basıncında bir sorun var anlamına gelir.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler