+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan
1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ÇOK ÖVÜLEN BRC

ÇOK ÖVÜLEN BRC

SELAM
    SAYIN SERVİS YETKİLİLLERİ, ÖNCELİKLE 99 model PALİO 1.4 EL, TEK NOKTA ENJEKSİYONLU ARACIMA LPG TAKTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM. BAYADIR ARAŞTIRIYORUM, GENELLİKLE BRC AĞIR BASIYOR ANCAK MONTAJINDA ÇOK ÖNEMLİ OLDUĞU SÖYLENİYOR. BEN YILLIK EN FAZLA 3500 KM YOL YAPARIM. TAVSİYENİZ NEDİR, BİR DE MONTAJDA PALİOLAR İÇİN SOL BÖLÜMDE BULUNAN BOŞ PANELE Mİ YERLEŞTİRİYORSUNUZ?? BU KONULARDA BİLGİ VERERSİNİZ SEVİNİRİM.

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

Cevap: ÇOK ÖVÜLEN BRC

3500 km yapıyorsanız size lpg ekonomik olmayabilir.Montaj detayları hakkında yetkili bayilerimizden görsel detaylı bilgi alabilirsiniz.
    http://www.brcnerede.com

yılda 3500 km yol yapsan.

benzinde aracın 300 yaksa, lpg de 200 yaksa

yılda
    benzine 1050tl
    lpg ye 700 tl veriyorsun.

lpg taktırmaya , işletmeye filan harcadığın parayı ve zamanı göze alınca taktırmanın, kendini çok uzun sürede amorti etmesi nedeniyle pek mantıklı değil

brc taktırıp,arabasıyla gezmeyen varsa..sorarım sen niye araba aldın usta..gezmeyeceksen..sat onu..evde otur...araba gezmek için var...kapının önünde eskitenlere acıyorum....

430 km şehir dışı yol yaptım.62 tl lpg yaktı çok memnun oldum.sağol BRC.....

ŞEHİR İÇİ KM DE :cool0010:11 KURUŞ YAKTI..DAHA NE OLSUN...SAĞOL BRC...................

Alıntı bsel35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ŞEHİR İÇİ KM DE :cool0010:11 KURUŞ YAKTI..DAHA NE OLSUN...SAĞOL BRC...................
    Bende de Albea var ama ş.içi 200krş'un üstünde yakıyor.Sallamıyon değil mi?:character0053:

milangaz alıyorum..1.67...11 kuruş yakıyor..niye sallayım?? doğruları paylaşıyorum...200 kuruş fazla yakıyorsun..bence ustana göster..zarar etme ..parana yazık...200 kuruş yakıyorsan hiç tüp taktırma daha iyi..selamlar...

Exclamation Cevap: ÇOK ÖVÜLEN BRC

Alıntı bsel35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    milangaz alıyorum..1.67...11 kuruş yakıyor..niye sallayım?? doğruları paylaşıyorum...200 kuruş fazla yakıyorsun..bence ustana göster..zarar etme ..parana yazık...200 kuruş yakıyorsan hiç tüp taktırma daha iyi..selamlar...
    Daha dün ayarlara baktırdım,herşey normal diyor usta.Şehir içi 100 km.de 10litre gaz ideal.Senin hesaba göre 100 km.de şehir içi 6.5 litre gaz yakıyorsun,benzin de bile şehir dışı 5,5 litre fabrika normali var.Gaz tüketimi benzine göre %20 fazla olur.BRC'yi göklere çıkaracağım diye yanlış bilgi vermeyelim.LPG'yi 2.00TL'den alıyorum.Bu kadar fark olmaz.Sadece şehir içi yol yaptım.Arabayı da seri kullanırım.Gaza geçene kadar benzinle gidilen km.leri de ortalama çıkardım.Sen şehir dışı mı hesapladın yoksa.Lütfen takip eden BRC yetkilileri cevap versin.Teşekkürler...

Sıralı sistemlerde ayni şartlarda litre olarak benzinden %20 den daha fazla lpg tüketiminiz olmaması gerekiyor.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler